Ogłoszenia Parafialne – 5.03.2023 – II Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę po komunii na pomoc Ukrainie a dzisiaj na misje Ad Gentes oraz wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Koperty na daninę diecezjalną są wyłożone z tyłu kościoła na skarbonie.

Dzisiaj po Mszy o 10.30, krótkie spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych ( na prośbę rodziców)

W tym tygodniu odszedł do Pana nasz parafianin Kazimierz Marchwiński z Sędzin. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 11.00 Polećmy go Bożemu Miłosierdziu.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa na którą zapraszam dzieci młodzież i dorosłych w piątek o godz. 17.15 a zaraz po niej Msza Święta.
Gorzkie Żale w niedzielę na Mszy św. o 10.30

Zapowiedzi Przedślubne

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:

Radosław Nowak cyw. zw. zam. Sędzinko ul. Leśna 30
Katarzyna Nowak cyw. zw. zam. Sędzinko ul. Leśna 30 zap. I
II

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy nimi
powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 4.03.2023 g. 18.00 Kazimiera Władysław Maciejewscy 1 r. śm. – od córki Krystyny z rodz.

Niedziela 5.03.2023 g. 8.00 Helena Franciszek Banach; Maria Ryszard, Jan Szymanowscy i zmarli z rodz.
10.30 Za Parafian

Środa8.08.2023 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: w INTENCJI wszystkich Pań w dniu ich święta; O zdrowie dla Dawida i Michałka, bł. Boże i Dary Ducha Św. dla całej rodziny; O powrót do zdrowia dla Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; ; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; powrót do zdrowia i siłę do walki z chorobą dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja , Mirosławy i Mieczysława; o potrzebne łaski dla Marioli i Arkadiusza; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Bogdan Sobieraj; Stanisław Derda; Sławomir Mamet w r. śm. i zm. z rodz.; Anna Trzeszewska – od córki Lidii z mężem; Jerzy Kasperski; Jerzy Przewoźny i zm. z rodz., Stefan, Marianna Paluszak, Marianna Olszewska

Piątek 10.03.2023 zaraz po drodze krzyżowej: Bartosz Tyklewicz – od rodz. Hirszman i Gierlak

Sobota 11.03.2023 g. 18.00 Aleksandra Bronisław Pierszalscy

Niedziela 5.03.2023 g. 8.00 Marianna, Józef Starostowie i zm. z rodz.
10.30 Za parafian
10.30 Za Parafian