Ogłoszenia Parafialne 16.10.2022 – 29 niedziela zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii

Przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem Blask Prawdy. Po Mszach św. młodzież naszej parafii zbiera ofiary na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia a panie z Caritasu rozprowadzają papieskie kremówki w cenie 13 złotych

Za tydzień Niedziela Misyjna. po komunii dodatkowa składka na Fundusz Misyjny.

Różaniec dla dzieci w środę i piątek o godz. 17.15 Bardzo serdecznie je zapraszam a rodziców proszę o pomoc dzieciom w dotarciu do kościoła. W sobotę różaniec pół godz. przed Mszą św.

W niedzielę na mszy o godz.10.30 rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy różaniec. Proszę dzieci o ich przyniesienie.

W piątek na godz. 19.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

Bóg zapłać wszystkim, którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele. Na następną sobotę zapraszam mieszkańców Sarbii z bloku 16 i 18

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:

Sebastian Sokólski kawaler katolik zm Sędzinko i Izabela Gajewska panna katoliczka zam. Toruń zap II

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy nimi winien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 15.10.2022 g. 18.00 Aniela Pawlak, Edward Langier r. śmierci

Niedziela 16.10.2022 g. 8.00 Pelagia Stanisław Królik, Edward Ratajczak
10.30 Za parafian

Środa 19.10.2022 g. `18.00 oprócz intencji Stałych i wpisanych do księgi Józefowej: O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szybki powrót do zdrowia dla Krystiana, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; o powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Bogdana, Katarzyny i Moniki; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Wandy; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; 25 r. ślubu Beaty i Mariusza; Grzegorz Świątek – od córki Anny z mężem Jarosławem i dziećmi; Alojzy Kubiak – od syna Jacka z żoną, teściową i synem Błażejem; Jan Leśniak – od wnuczki Sylwii z rodziną; Janisław 18 r. śm. i Marianna Klameccy

Piątek 21.10.2022 g. 18.00 21 r ślubu

Sobota 22.10.2022 g. 15.00 Msza ślubna
18.00 Danuta i Wacław

Niedziela 23.10.2022 g. 8.00 Władysław Frąckowiak – od wnuczek Pauliny, Doroty i Marty z rodz.
10.30 Za parafian