Ogłoszenia Parafialne – 23.10.2022 – 30 niedziela zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane dzisiaj po komunii na Fundusz Misyjny i na potrzeby naszej Parafii

Zapraszam dzieci i dorosłych na różaniec o g. 17.15 w środę i w piątek podsumowujący konkurs różańcowy
W pozostałe dni różaniec pół godz. przed mszą św.

W piątek o 19.00 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania

W sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziców bierzmowanych do dekoracji i sprzątania kościoła a kandydatów do grabienia liści.

Również w sobotę o godz. 11.00 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.

W poniedziałek 31 października więc w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, jak co roku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wieczór ze świętymi. Przychodzimy przebrani za Świętych. Najpierw będzie śpiew i prezentacja Świętych w kościele potem korowód świętych przejdzie na cmentarz gdzie pomodlimy się za zmarłych a potem spotkanie na salce przy dużym stole na słodkim poczęstunku. Jak co roku mile widziani sponsorzy słodkości ( cukierków i ciastek) można je przynosić do zakrystii. Strażaków proszę o zabezpieczenie procesji.

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:

Sebastian Sokólski kawaler katolik zm Sędzinko i Izabela Gajewska panna katoliczka zam. Toruń zap. III

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy nimi winien zgłosić to w biurze parafialnym

W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Bartosz Tyklewicz z Sarbii, polećmy Go Bożemu miłosierdziu

Intencje Mszalne

Sobota 22.10.2022 g. 15.00 Msza ślubna
18.00 Danuta i Wacław

Niedziela 23.10.2022 g. 8.00 Władysław Frąckowiak – od wnuczek Pauliny, Doroty i Marty z rodz.
10.30 Za parafian

Poniedziałek 24.10.2022 g. 18.00 O powrót do zdrowia dla Bogdana; + Błażej Haider

Środa 26.10.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych i wpisanych do księgi Józefowej: O zdrowie i błog. Boże oraz potrzebne łaski dla Łucjiz ok. urodzin i Tadeusza z ok. urodzin i imienin; O powrót do zdrowia dla Janusza; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szybki powrót do zdrowia dla Krystiana, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; o powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Bogdana, Katarzyny i Moniki; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Wandy; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Teresa Krzewina 6 r. śm.; Grzegorz Świątek – od Mamy i siostry Bernadety; Zofia Nowacka -od córki Barbary z rodz. ; Władysław Osik 10 r. śm i Ewa Osik 2 r. śm. – od wnuka i syna Karola

Piątek 28.10.2022 g. 18.00 20 r. urodzin

Sobota 29.10.2022 g. 18.00 Anna Marian Mierzyńscy

Niedziela 30.10.2022 g. 8.00 Władysława Migdałek – od Jarosława z rodziną
10.30 Za Parafian
16.00 Msza w int. kandydatów do bierzmowania