Ogłoszenia Parafialne 17.04.2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Na radosne przeżywanie Świąt Wielkanocnych Zmartwychwstania Pańskiego składamy serdeczne życzenia: obfitości łask od  Chrystusa Zwycięzcy, Pana Życia, oraz aby dobro zawsze zwyciężało zło. „Szczęść Boże”. WESOŁEGO ALLELUJA !

Bóg zapłać strażakom i Radzie Parafialnej za obsłużenie procesji rezurekcyjnej a także Panu Organiście i służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny– Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:
Msze św. – jak w niedziele: o godz. 8.00 i 10.30;
Modlitwą i ofiarami wspierać będziemy Katolicki Uniwersytet  Lubelski, Wydział Teologiczny w Poznaniu, i szkoły katolickie po komunii dodatkowa zbiórka na ten cel

Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na Daninę Diecezjalną.  Bóg zapłać  wszystkim tym, którzy przyczynili się do zbudowania ciemnicy oraz Grobu Pańskiego, a także wykonali schody do tabernakulum. A także panom Andrzejowi i Tadeuszowi z Warszawy, którzy towarzyszą nam z kamerą, kręcąc kolejne sceny do filmu o parafii w Sędzinach.

Za tydzień w sobotę o godz. 10.00 spowiedź I spowiedź dzieci komunijnych z Sarbii, Wierzei i Turkowa potem ok. 10.30 spotkanie z rodzicami wszystkich dzieci, spowiedź dla dzieci z Sędzinka i próba przedstawienia o św. Wojciechu

Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci klas II, które za rok pójdą do I komunii św.

Za tydzień w niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, po Komunii św. – zbiórka na Caritas. 

W ramach Parafialnych dni Wojciechowych zapraszam drogich Parafian na doroczne uroczystości:

W piątek rozpoczęcie dni Wojciechowych Mszą św. o godz. 18.00 a po niej zapraszamy na film pt. Emisariusz Kardynała w reżyserii pana Andrzeja Machnowskiego, opowiadający historię cudownego ocalenia relikwii św. Wojciecha w czasie II wojny światowej

W sobotę uroczysta suma odpustowa ku czci św. Wojciecha o godz. 18.00

A w niedzielę Miłosierdzia na mszy o godz. 10.30 dzieci ze szkoły podstawowej w Sędzinku odegrają przedstawienie o św. Wojciechu. Odbędzie się także Parafialny Dzień Chorych. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego będzie także obrzęd udzielenia sakramentu Chorych a potem spotkanie przy kawie i ciastku na sali dla Chorych Seniorów emerytów i rencistów czyli wszystkich młodych duchem. Proszę aby umożliwić chorym dojazd do kościoła w tym dniu. Będzie to też okazja do zrobienia uczynku miłosierdzia.

Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 15.00 w kościele

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i wokół kościoła a także złożyły ofiarę na kwiaty. Na następne dwa tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców z ul. Parkowej od nr 2 do 16

Jutro (Dzisiaj) po mszy o godz. 11 Pan Jezus w NS objedzie całą parafię tak jak w zeszłym roku w towarzystwie straży Sędziny wieś Sarbia, huby Wierzeja Ul. Bukowska, Huby Sędzińskie, Sędzinko, ul. Niegolewska, Turkowo wieś i Huby Turkowskie

Intencje Mszalne

WIELKA SOBOTA  16.04.2022 g. 21.00 LITURGIA WIELKIEJ NOCY ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO zakończona Rezurekcją za parafian

WIELKANOC 17.04.2022. g. 11.00 76 ur. Władysławy

Poniedziałek Wielkanocny 18.04.22 g. 8.00 Zygmunt Nowaczyk – od żony
10.30 Za parafian

Środa 20.04.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych do św. Józefa; O zakończenie wojny na Ukrainie i Pokój na świecie; o Deszcz i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli. W pewnej intencji, w intencji Panu Bogu wiadomej, O powrót do zdrowia dla Renaty i Zygmunta o powrót do zdrowia dla Radosława i Tomasza po operacji kręgosłupa; O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Adriana. o potrzebne łaski dla Adriana po przeszczepie szpiku; o potrzebne łaski dla Sylwii; 80 ur. Andrzeja; Józef Rogacki od syna Mariusza; Teodozja wojciechowska – od zakładu pogrzebowego Gloria

Czwartek 21.04.2022 g. 18.00 Władysław Beciński -od córki Bożeny z mężem

Piątek 22.04.2022 g. 15.00 Msza Ślubna Fornalik – Skowron
g. 18.00 Początek Dni Wojciechowych Za parafian a szczególnie wszystkich Wojciechów

Sobota 23.04.2022 g. 18.00 Roman Szymankiewicz 15 r. śm. i zm. z rodz. ; Stanisław Brembor ( chrzest)

Niedziela 24.04.2022 g. 8.00 Jerzy Przewoźny i zm. rodz.
10.30 Za parafian 60 ur. Dariusza