Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, także te do skarbony z napisem na modernizację Żłobka.

Bóg zapłać za ofiary złożone na misje w święto trzech króli a także wszystkim uczestnikom pokłonu pięciu wiosek. Było nas sporo. Bóg zapłać za to piękne świadectwo wiary

Dzisiaj o godz. 17.00 msza kolędowa w intencji mieszkańców Sędzin. Natomiast w niedzielę 16 stycznia na godz. 17.00 zapraszam szczególnie mieszkańców Sarbii ale i pozostałych parafian. Dlaczego? Po mszy św. przewidziane jest wspólne kolędowanie z udziałem grupy wokalnej Na Cztery Głosy z Ryczywołu a co za tym także Gości z poza parafii. Całość będzie nagrywana na żywo a powstały materiał posłuży do zmontowania filmu dokumentalnego o naszej parafii dla telewizji polskiej.  O terminie transmisji w/w filmu na kanale TVP, jak również ewentualnych zmianach dotyczących nagrania poinformuje na bieżąco. Film będzie również udostępniony do sprzedaży lokalnej.

W czwartek 13 stycznia na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie wigilijno – opłatkowe członków Rady Ekonomicznej Duszpasterskiej, Caritasu a także budowniczych żłóbka i P. Organistę

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb Teodozji Wojciechowskiej pochodzącej z Sarbii. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.

Bóg zapłać wszystkim, którzy troszczyli się o porządek w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Polnej w Sędzinku

Intencje Mszalne

Poniedziałek 10.01.2022 g. 18.00 Marianna 3 r. śm. Janisław Klameccy

Środa 12.01.2022 g. 18.00 Oprócz intencji stałych do św. Józefa : O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Szymona; O szczęśliwą operacje i powrót do zdrowia dla Marka Zygmunta i Renaty Janina Wanda Koralewska – od mieszkańców Turkowa; Franciszek Szymański – od sąsiadów Klorek Siemieniak Tatarski, Kandulski Mikołajczak i Zimna

Piątek 14.01.2022 g. 18.00 Janina Sokołowska – od Reginy i Barbary

Sobota 15.01.2022 g. 18.00 Pelagia Stanisław Królik, Edward Ratajczak

Niedziela 16.012022 g. 8.00 Zdzisław Kliński – od siostry z rodz.
10.30 Za parafian
17.00 Msza kolędowa w intencji Mieszkańców Sarbii