Ogłoszenia Parafialne 15.08.2021 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy tak bardzo aktywnie włączyli się dekorowanie naszej parafii, oraz organizację uroczystości Nawiedzenia. Radnym parafialnym członkom Caritasu i rady ekonomicznej, sołtysom, Ochotniczej straży pożarnej z poszczególnych wiosek a szczególnie druchom z Sędzin, którzy nie tylko pomagali ubierać wioskę, wykosili trawę ale także byli kiedy Matka Boża przejeżdzała z Niepruszewa do Kwilcza.

Dzisiaj na wszystkich mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów a po komunii dodatkowa składka na caritas.

Zachęcam do udziału w parafialnej pielgrzymce na Jasną Górę. Chcemy być na apelu jasnogórskim, podziękować za nawiedzenie ale także odwiedzić inne sanktuaria w Leśniowie Matkę Bożą królową Rodzin, Matkę Bożą Gidleńską w Gidle u O. Paulinów, a także i we Wrocławiu Ostrów Tumski czyli katedrę i wrocławskie oceanarium . Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcam dorosłych, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, a także dzieci, które przystąpiły do I komunii Św. koszt 400 zł z pełnym wyżywieniem. Wyjazd w niedzielę popołudniu, powrót we wtorek w godz. wieczornych. I wpłata po niedzieli u p. Osińskiej. Robimy na końcu sierpnia bo nie wiadomo co będzie potem.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele na następne 2 tygodnie w sobotę na godz. 9.00 Zapraszam mieszkańców ul. Bukowskiej

Za tydzień w piątek o g. 19.30 spotkanie członków Rady Duszpasterskiej Ekonomicznej, caritasu i sołtysów odnośnie tegorocznych dożynek. Bardzo gorąco zapraszam.

Zmarła Mama Ojca Izydora z Dusznik pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy ja Bożemu Miłosierdziu.

Intencje mszalne

Sobota 14.08 g.18.00 Mieczysława Mensfel – od syna Romana

Niedziela 15.08.2021g. 8.00 Ewa Osik – od brata Tomasza z rodz.
10.30 Za parafian 18 ur. Zuzanny

Piątek 20.08.2021 g. 19.00 Andrzej Wiciak w r. śm Bronisław Krystyna Wiciak

Sobota 21.08.2021 g. 18.00 Józef Kańdulski 5 r. śm.

Niedziela 22.08.2021 g.8.00 Maria Dorna – od szwagierki Mirosławy
10.30 Za Parafian 18 ur.