Ogłoszenia Parafialne – 8.09.2019 – 23 niedziela zwykła

W tym tygodniu w piątek przypada 13 dzień miesiąca. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św i proszę o obsłużenie procesji maryjnej.

A w sobotę od rana na godz. 9.00 zapraszam tą młodzież do sprzątania wokół kościoła, proszę przynieść grabki dziabki i miotły

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele gospodarcze a szczególnie na remont elewacji rontowej ściany kościoła

W tym dniu będą także  Dożynki Parafialne. Uroczysta Msza Dziękczynna   rozpocznie się o godz. 12.00 od procesyjnego wniesienia wieńcy , chleba dożynkowego owoców i warzyw. W czasie tej Mszy poświęcone będzie także ziarno na zasiew, które przyniesione zostanie wraz z chlebem, w procesji z darami. Po mszy obrzęd dziękczynienia i dzielenia się chlebem, który poprowadzi Zespół Podrzewianka z Podrzewia. Będzie równiez wiele konkursów dla dzieci młodzieży i dorosłych a przede wszystkim  wspólne biesiadowanie i świętowanie. Nie zabraknie także  kawy i Ciasta, będą pyszne zupy, bigos,  kiełbaski  i oczywiście Gzika ks. Proboszcza. Przewidziane jest także rozprowadzanie cegiełek i licytacja   z których dochód przeznaczony jest na remont elewacji Frontowej Ściany kościoła. Można przynosić fanty najlepiej po wieczornej mszy św. do kościoła. Już teraz wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

Zapowiedzi przedślubne 
Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Dominik Ratajczak S. wolnego zam. Turkowo
Renata Tomczak st. wolnego zam Garki zap. III

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 7.09.2019 g.19.00 Anna Marian Zofia, Jan Mierzyńscy Andrzej Niklewski, Anna Franciszek Kucner

Niedziela 8.09.2019 g. 8.00 Izabella Klińska 24 r. śmierci i zm. z rodz. Klińskich i Osińskich
g.10.30 Za parafian

Środa 11.09.2019 g.18.00 Oprócz intencji stałych do Św. Józefa: O deszcz i bł Boże dla pracujących na roli oraz dobre przygotowanie Dożynek Parafialnych; O szczęśliwa operację Haliny, O szybki powrót do zdrowia dla Patryka, o zdrowie i potrzebne łaski dla Tymoteusza; Piotr Świderski – od syna Adama z rodz.; Bożena Wieczorek – od Siostry Róży z rodz.; Mirosław Kliszcz – od Matki Chrzestnej i chrześniaczki Ani; Wanda Wierzczeczyńska – od Rady Sołeckiej; Kazimierz, Czesława Leszek Grelka i zm. z rodz.Grelków i Woźniaków

Czwartek 12.09.2019 g.18.00 Eugeniusz Krzyżaniak – od sąsiadów Dolatów, Kosińskich, Kawalów, Zdanowiczów, Sławińskich, Pawlaków, Sławińskich, Borowczaków, Paluszaków i Migdałków;

Piątek 13.09.2019 g.18.00 Andrzej Wiciak – od Bogdana Wiciaka

Sobota 14.09.2019 15.30 90 ur. Teresy
g.18.00 Bronisława, Józe Grażyna Ewa Wieczorek, Krystyna Serwacy Nadstoga

Niedziela 15.09.2019 g. 8.00 Zofia Jedwabna – od syna Zbigniewa z rodz.
g.12.00 Za parafian Msza Żniwna