Ogłoszenia Parafialne – 22.09.2019 – 25 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone po komunii na Szkoły Katolickie, Wydział Teologiczny i KUL a także  w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą 1350 i ofiarę żniwną od mieszkanców Sędzin, Wierzei, ul. Sarbskiej z Wierzei, Sarbii, Sędzinka Tutkowa, Sędzinskich Hub, Mieszkańców ul. Niegolewskiej i Bukowskiej razem 1240zł.

W tym miejscu pragnę podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Parafialnych Dożynek. Paniom i Panom robiącym dekoracje na zewnątrz i w kościele, wszystkim ofiarodawcom oraz fundatorom cegiełek i przedmiotów na licytacje, fundatorowi nagród głównych, wszystkim którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy skosztować przepysznych zup, bigosu, kiełbasek z grilla,  napoi, oraz pysznego ciasta i kawy. Bóg zapłać ofiarodawcom sera na gzik. Fundatorom bułek i pieczywa. Bóg zapłać Prowadzącym i Paniom Animatorkom, Paniom malującym dzieciom twarze. Bóg zapłać Zespołowi Podrzewianka za uświetnienie naszej uroczystości. Bóg zapłać Panu fotografowi za zdjęcia które można będzie obejrzeć na Stronie Parafialnej. .Pogoda dopisała ale przede wszystkim parafianie i za to dziękuję Wam i Panu Bogu.W ramach Parafialnego Dziękczynienia za plony zebraliśmy 10284 złotych. Remont elewacji możemy zaczynać jak się uda to może już w październiku . Bardzo proszę aby te przepiękne wieńce dożynkowe zabrać do domu, gdyż tu grozi im inwazja myszy, której oczywiście nie chcemy…

W poniedziałek rano wyjedzie autokarowa pielgrzymka parafialna Do Warszawy, Sokółki,Góry Kalwarii i Niepokalanowa. O godz. 4. 40 Msza św. w kościele a potem pakowanie i wyjazd. Autokar wyjedzie z pod kościoła i przywiezie wszystkich pod kościół ( Autokar nie będzie rozwoził po wioskach)

Za tydzień w sobotę o godz. 13.00 Zbiórka wszystkich ministrantów. bardzo proszę o obecność, szczególnie kandydatów. A w niedzielę na Mszy o godz. 10.30 Uroczyste przyjęcie nowych ministrantów i założenie kołnierzy.

Intencje mszalne

Sobota 21.09.2019 g. 18.00 Rudolf Nowacki, Prakseda Franciszek Józef Marta Barbara Alina Górny; Ludwik, Mateusz Józef Ula Sylwester Nowacki i zm. z rodz.

Niedziela 22.09.2019 g. 8.00 Genowefa Jan Przewoźny
10.30 Za Parafian

Piątek 27.09.2019 g. 18.00 Wanda Wieszczeczyńska – od koleżanek z Ośrodka Zdrowia: Jolanty, Barbary i Anny

Sobota 28.09.2019 g. 18.00 Zygfryd Kałek – od Syna Pawła z żoną i dziećmi

Niedziela 29.09.2019 g. 8.00  Amdrzej Wiciak – od Andrzeja Małgorzaty i Elżbiety
10.30 Za parafian