Ogłoszenia Parafialne 23.09.2018 – XXV Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą i ofiarę żniwną.

W tym miejscu pragnę podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Parafialnych Dożynek. Paniom i Panom robiącym dekoracje na zewnątrz i w kościele, wszystkim ofiarodawcom oraz fundatorom cegiełek i przedmiotów na licytacje, fundatorowi nagród głównych, wszystkim którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy skosztować przepysznych zóp, bigosu, kiełbasek z grilla,  napoi, oraz pysznego ciasta i kawy. Bóg zapłać ofiarodawcom sera na gzik i serek smażony. Fundatorom bułek i pieczywa. Bóg zapłać Prowadzącym i Paniom Animatorkom, Paniom malującym dzieciom twarze. Bóg zapłać Zespołowi Tośtoki za uświetnienie naszej uroczystości a także S. Barbarze i rodzicom z przedszkola w Sokolnikach za przedstawienie Bajki o Kopciuszku Bóg zapłać Panu fotografowi za zdjęcia które można będzie obejrzeć na Stronie Parafialnej. .Pogoda dopisała ale przede wszystkim parafianie i za to dziękuję Wam i Panu Bogu.W ramach Parafialnego Dziękczynienia za plony zebraliśmy 10500 złotych. Remont Dzwonnicy rozpoczniemy w listopadzie. Bardzo proszę aby te przepiękne wieńce dożynkowe zabrać do domu, gdyż tu grozi im inwazja myszy, której oczywiście nie chcemy…

W czwartek na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną, sołtysów członkinie Caritas, Pana Organistę a także tych, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie Dożynek. Spotkanie odbędzie się w Sali na dole kościoła.

Zbliża się rocznica Misji Parafialnych w tym tygodniu od piątku przeżywać będziemy rekolekcje Parafialne, które poprowadzi Ks. Eugeniusz Łabiak z Archidiecezji Lwowskiej parafia Kuty

Plan Rekolekcji

Piątek

od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.45 Litania do Matki Bożej i akt oddania Niepokalanemu Sercu NMP
18.00 Msza św. z nauką ogólną – po mszy nauka dla młodzieży zwłaszcza przygotowującej się do bierzmowania

Sobota

od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.45 Nabozenstwo do św. Michała Archaniołą
18.00 Msza św. połączona z odnowieniem Przyrzeczeń Małżeńskich

Niedziela
8.00 Msza Św. z nauką ogólną
10.30  Msza Św. z nauką ogólną

W czasie rekolekcji zbierane będą ofiary na pomoc parafii Ks. Rekolekcjonisty.

Zmarł nasz parafianin Mirosław Kliszcz z Sędzin – pogrzeb we wtorek o godz. 11.00 Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu

Intencje mszalne

Sobota 22.09.2018 g. 18.00 Tadeusz Jankowski 24 r. śm. Karol Helena Franciszek Dorna, Władysława Warguła

Niedziela 23.092018 g. 18.00 Stefania Witkowska – od rodz. Nadstogów
10.30 Za Parafian

Poniedziałek 24.09.2018 g. 18.00 + Marianna Lisek

Wtorek 25.09.2028 g. 11.00 Msza pogrzebowa Mirosław Kliszcz

Środa 26.09.2018 g. 18.00 – oprócz intencji stałych, O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Władysława; o zdrowie i potrzebne łaski dla Tadeusza; Anna Tadeusz, Stefan Dziamscy; Anna Wiktor Milej, Marianna Leon Szymańscy; Marianna Franciszek Serbińscy; Stanisława Garczyk – od Aleksandry z rodz.; Władysława Rataj – od wnuczki Msgdaleny z rodz.; Ewa Piaskowska – od sąsiadów Kowal i Paluszak

Piątek 28.09.2018 g. 18.00 Zofia Kawala w r. śm. i zm. z rodz. Kawala; Aleksandra Mikołajczak w r. śm i zm. z rodz. Mikołajczak

Sobota 29.09.2019 g. 18.00 Józef Bożena Kandulscy

Niedziela 30.09.2018 g. 8.00  Genowefa, Jan Przewoźny
10.30 Za parafian