Ogłoszenia parafialne 16.09.2018 – XXIV Niedziela zwykła

Dzisiaj Parafialne Dziękczynienie za tegoroczne plony czyli Dożynki

Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę gospodarczą. o godz. 12.00 rozpocznie się uroczysta  Msza Dziękczynna   procesyjnym wniesieniem wieńcy , chleba dożynkowego owoców i warzyw. W czasie tej Mszy poświęcone będzie także ziarno na zasiew, które przyniesione zostanie w procesji z darami. Po mszy obrzęd dziękczynienia i dzielenia się chlebem, który poprowadzi Zespół Tośtoki z Pięczkowa. Następnie Bajka pt. Kopciuszek – przygotowana przez rodziców dzieci z Przedszkola w Sokolnikach Wielkich. Występ Zespołu Tośtoki, i wspólne biesiadowanie i świętowanie. Będzie także kawa i Ciasto a  także zupy Pomidorowa i Węgierska z kluchami, kiełbaski, bigos i oczywiście Gzika ks. Proboszcza. Przewidziane jest także rozprowadzanie cegiełek i licytacja   z których dochód przeznaczony jest na remont Dzwonów i dzwonnicy . W tym roku cegiełek jest mniej bo 500 ale za to bardziej wartościowe przy czym każda wygrywa. Każdy kto kupi cegiełkę bierze udział w losowaniu nagrody głównej. Nagroda główna w tym roku to Odkurzacz robot samo sprzątający dla tych najbardziej zapracowanych albo dla leniwych, grill stołowy elektryczny, koc elektryczny a także inne nagrody. Cegiełki rozprowadzane będą po 10 zł. Już teraz składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i fundatorom losów.

Bóg zapłać osobom troszczącym się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Sędzinka ul. Leśna Koszuta, Fagasik,    Pierzchalski, Mierzyński  Paterski Dobrzykowski Nowak

Intencje Mszalne 

Poniedziałek 17.09.2018 g. 18.00 Elżbieta Król -od koła Gospodyń Wiejskich

Środa 19.09.2018 g. 18.00 Oprócz intencji stałych – Z podziękowaniem za przebytą operacje i prośbą o zdrowie i bł. dla Władysława, Z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Tadeusza : Marta Przybył – od wnuczki Haliny z mężem Szymonem i prawnuczek, Ewa Piaskowska – od firmy pogrzebowej Gloria, anna Nadstoga  – od wnuczki Elwiry z mężem i dziećmi

Czwartek 20.09.2018 g.18.00 Kazimiera Marchwińska – od Przewoźnych, Lemańskich, i Paluszaków

Piątek 21.09.2018 g. 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o bł.  i pomoc w budowie domu

Sobota 22.09.2018 g. 18.00 Tadeusz Jankowski 24 r. śm. Karol Helena Franciszek Dorna, Władysława Warguła

Niedziela 23.092018 g. 18.00 Stefania Witkowska – od rodz. Nadstogów
10.30 Za Parafian