Ogłoszenia Parafialne – 5.03.2017 – I Niedziela Wielkiego Postu

  1. „Bóg zapłać” za ofiary na Caritas ze środy popielcowej; za tydzień po Komunii św. zbiórka na misje.
  2. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.00 a zaraz po niej Msza św. Zapraszam szczególnie dzieci ze szkoły podstawowej ale także młodzież gimnazjalną i przygotowujących się do bierzmowania.
  3. Gorzkie żale po Mszy o 10.30
  4. Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
    Karol Skubiszyński kawaler Rzym-kat zam Brody
    Marzena Katarzyna Nadstoga panna Rzym -kat Zam Turkowo zap. II

Intencje mszalne

Sobota 4.03 g. 18.00 + Maria, Marian, Aleksander Wolniewicz

Niedziela 5.03.g. 8.00 + Helena, Franciszek Banach; Maria Ryszard Szymanowscy
10.30 Za parafian

Wtorek 7.03 g. 18.00 Jerzy Kasperski

Środa 8.03 g. 18.00  O owocne przeżycie Wielkiego Postu, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, za Ojczyznę,  W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii,  Za chorych z naszej parafii, We wszystkich intencjach Agnieszki  O zdrowie i potrzebne łaski dla Anny i Gabrieli, Emilii, Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Ani, Romki, Joanna, Helenki, Zuzanny, Danusi, Halinki, O powrót do zdrowia dla Teresy, Mariana i Adama.  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; 18 r. ur. Pawła ; Anna Ludwik, Leon Władysław Klorek, Józef Jakubiak; Kazimierz Klamecki 6 r. śm, Beata Pluta Agnieszka, Władysław, Urszula Bronisława, Jadwiga Maciejewscy

Piątek 9.03. g. po drodze krzyżowej ok. 17.30 W pewnej intencji

Sobota 11.03 g. 18.00  W intencji Panu Bogu wiadomej

Niedziela 12.03.g. 8.00 Marianna Józef Starosta
10.30 Za parafian