Ogłoszenia Parafialne – 29.01.2017 – IV Niedziela Zwykła

  1. „Bóg zapłać” za ofiary na Radio Emaus złożone po komunii
  2. W czwartek , 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na mszy św.  poświęcenie gromnic; po Komunii – zbiórka na potrzeby zakonów klauzurowych.
  3. W tym tygodniu jest I piątek miesiąca; nabożeństwo do Serca Jezusowego po Mszy św. o godz. 18.00.
    Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzę w piątek, 3 lutego od godz. 9.00
    Okazja do spowiedzi św. w piątek od. 17.00 do 17.50 w tym czasie także adoracja N.S.
  4. W tym tygodniu także I sobota miesiąca na wieczorną Mszę zapraszam kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum i starszych. Obecność obowiązkowa.
  5. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele; na kolejne 2 tygodnie na sobotę, godz. 9.00 zapraszam rodziny z Sędzinka: Niklewska, Fagasik, Pierszalski, Mierzyński.
  6. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie” i Mały Gość Niedzielny dla dzieci

Sobota 28.01 g. 18.00 + Franciszka, Pawlak, Antoni Pelagia Sobkowiak

Niedziela 29.01.g. 8.00 + Marek Lemański –  0d córki Moniki  rodziną
10.30 Za parafian

Środa 1.02 g. 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki   5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Huberta, Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O powrót do zdrowia dla Mariana i Adama  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku;  Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, za śp. Krystyna Frąckowiak – od Syna Jana z żoną; Leszek Golon -od żony z córkami, Ireneusz Król – od Jadzi i Józefa Piątków; Ireneusz Król – od kuzynki Henii; Józef Paterski – od siostry Aleksandry, Marek Lemański – od Kinalów, Kosickich i Wilczków

Czwartek 2.02 g. 18.00 + Marianna Stefan Paluszak, Stanisława Stanisław Stasik

Piątek 3.02. g. 18.00 + Teresa Krzewina – od córek

Sobota 4.02 g. 18.00 + Ryszard, Józef, Marianna Radliccy, Andrzej, Gabriela Paluszkiewicz, Stefan Paluszkiewicz

Niedziela 5.02.g. 8.00 + Anastazja Małecka – 1 r. śm.
10.30 Za parafian