Ogłoszenia Parafialne – 22.01.2016 – III Niedziela Zwykła

  1. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy obfitości łask Bożych i zapewniamy o modlitwie bo jesteście bardzo potrzebni i kochani Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na składkę gospodarczą. Będą one przeznaczone na uregulowanie rachunku za ogrzewanie. Planujemy także w najbliższym czasie wymienić okna w zakrystii przez które jeszcze ucieka nam ciepło. Kotary uszczelniły drzwi główne i chronią przed ucieczką ciepła. Bardzo jednak proszę aby nie zostawiać nawet na chwilę drzwi otwartych czy uchylonych i po prostu zamykac drzwi za sobą.
  2. W sobotę zakończyliśmy odwiedziny kolędowe  w naszej parafii. Odwiedziłem 340 domostw a w nich 379 rodzin. Parafia liczy na dzień dzisiejszy 1203 osoby. 29 wejść z rożnych powodów było zamkniętych. Bóg zapłać za  gościnność poczęstunki, dobre słowa i wskazówki oraz złożone przy tej okazji ofiary kolędowe. Jednym słowem wszystkim za wszystko Bóg zapłać
  3. Za tydzień po komunii dodatkowa składka na Archidiecezjalne radio Emaus
  4. Są do nabycia przewodniki katolickie

Intencje Mszalne

Sobota 21.01 g. 18.00 + Bolesław Maciejewski – od wnuczki Martyny

Niedziela 22.01.g. 8.00 + Edmund Małecki 22 r. śm.

Wtorek 24.01.2017 godz. 18.00 Waleria Łamaszewska – od rodz. Kałków

Środa 25.01 g. 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki   5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, O powrót do zdrowia dla Mariana i Adama  śp + Aniela 11 r. śm. Tadeusz, Jarosław Kosicki, Jerzy Wilczek 4 r. śm. Stanisław Sworek 14 r. śm zm. rodzice, teściowie i Walenty Staśkowiak; Bronisław Wieszczeczyński 2 r. śm. – od żony z dziećmi; Janina janicka – od siostry Barbary z dziećmi; Ireneusz Król – od rodz. Świderskich

Czwartek 26.01 g. 18.00 + Leonarda Szymankiewicz – od sąsiadów

Piątek 27.01. g. 18.00 + Bożena Wojciechowska – od rodz. Wojciechowskich

Sobota 28.01 g. 18.00 + Franciszka, Franciszek Pawlak, Antoni Pelagia Sobkowiak

Niedziela 29.01.g. 8.00 + Marek Lemański –  0d córki Moniki  rodziną
10.30 Za parafian