Ogłoszenia Parafialne – 6.11.2016 – 32 Niedziela Zwykła C

  1. Można zamawiać całoroczne wymienianki / 50,- A od  środy Msze święte na I półrocze nowego roku  w dni powszednie
  2. W tym tygodniu w czwartek na godz. 17.00 zapraszam dzieci na Listopadowe Zaduszki. Dzieci które utworzyły Różę żywego różańca otrzymają obrazki z tajemnicami różańca. A jeśli będą chętne następne dzieci to powstanie kolejna róża.
  3. W tym tygodniu w piątek 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Składka w tym dniu na potrzeby stolicy apostolskiej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze święte jak w niedzielę o 8.00 i 10.30 Za Ojczyznę
  4. W przyszłą niedzielę  w całym Kościele przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po komunii dodatkowa składka na ten cel.Na mszy św. o godz. 10.30 poświecenie książeczek dzieci I komunijnych a po mszy spotkanie z rodzicami (krótkie)
  5. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”.

Intencje Mszalne

9.X  – środa 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną Za wszystkich dotknietych problemem alkoholizmu z naszej parafii † Barbara, Andrzej Kasperek – od córki z Mężem i synem, † Jolanta Kryś – od brata Genia, Szczepan i Leonarda Szymankiewicz – od córki Bogumiły z Mężem i rodziną, Krystyna Frąckowiak – od chrześniaczki Sabiny, Waleria Łamaszewska – od rodz. Jaroszyków

10.XI– czwartek  18.00 † Henryk Przewoźny

11.XI –  piątek      8.00   † Marcin Szukała
10.30 Za Ojczyznę

12.XI – sobota   18.00 † Bożena Kandulska i zm. z rodz.

13.XI – Niedziela    8.00   † Maria Szajstek – od chrześniaczki Ewy z rodziną i tatą
10.30  Za parafian