Ogłoszenia Parafialne – 13.11.2016 – 33 Niedziela Zwykła C

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj po komunii na na Fundusz Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  2. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata we wszystkich parafianach odmówiona zostanie litania do NSPJ a także Akt oddania Chrystusowi Królowi. W Krakowie Łagiewnikach odbędą się centralne uroczystości Chrztu Polski. W Rzymie uroczyste zamknięcie Świętego Roku Miłosierdzia
    Za tydzień uroczyste przyjęcie nowych kandydatów na ministrantów.
    a także z racji 3 niedzieli miesiąca składka przeznaczona będzie na cele gospodarcze
  4. Bóg zapłać wszystkim którzy przez ostatnie 2 tygodnie troszczyli się o porządek w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie zapraszam rodziny z Turkowa: Gałązka, Kózka, Kaczmarek, Prządka
  5. Są do nabycia Przewodniki Katolickie oraz nasze Parafialne Kalendarze

Intencje Mszalne

15.XI Wtorek  Leonarda i Szczepan Szymankiewicz – od Syna Jana z rodziną

16.XI  – środa 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, O błogosławieństwo Boże dla Karoliny z ok. imienin † Genowefa Lisek 2 r. śm., Jan Michalina Śliwińscy i zm. z rodz. Ludwik Anna Klorek i zm. z rodz. Tomasz Kaczmarek -od rodz. Kubiaków Krystyna Foryt – od pracowników Rawitu

18.XI –  piątek      18.00   † Jan Araszkiewicz 8 r. śm

19.XI – sobota   18.00 †Edward Langier

20.XI – Niedziela    8.00   † Wojciech Góral – od brata z rodz.
10.30  Za parafian