Ogłoszenia Parafialne – 27.11.2016 – I Niedziela Adwentu

Bóg zapłać za ofiary złożone na cele gospodarcze.

Dziś rozpoczynamy Adwentowe oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Adwentowe roraty w naszym kościele w od poniedziałku do piątku  o 18.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i serduszkami pełnymi dobrych uczynków.

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca; nabożeństwo do Serca Jezusowego po Mszy św. o 18.00. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. świąteczną w tym miesiącu odwiedzę przed Świętami Bożego Narodzenia. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 i w piątek od 17.00 w tym czasie też adoracja NS

W sobotę  – 3 grudnia przypada w naszym kościele dziękczynna ADORACJA przed NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM za obecność Jezusa w Eucharystii. Adoracja rozpocznie się Mszą Św. o godz. 7.30 Plan Adoracji wywieszony jest w gablocie

Bóg zapłać wszystkim którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele. Na następne 2 tygodnie zapraszam rodziny z Turkowa Nadstoga, Kucz Kawala i Makowski. Z racji że w przyszłą sobotę będzie całodzienna Adoracja sprzątanie będzie w piątek.

Za tydzień po komunii dodatkowa składka na Fundusz pomocy kościołowi na wschodzi.

W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10.30 Spotkanie z Rodzicami Ministrantów

Są do nabycia Przewodniki Katolickie oraz Parafialne Kalendarze.

Intencje Mszalne

26.XI – sobota   18.00 † Marianna Kliszcz

27.XI – Niedziela    8.00   † Mieczysław Fornalik
10.30  Za parafian

28.11 Poniedziałek  Krystyna Nożyńska – od syna Andrzeja z żoną i dziećmi

29.XI Wtorek †  Franciszka, Michał i Bronisław Hańczak

30.XI  – środa 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki i Gerarda, O szczęśliwe rozwiązanie, O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, † Józef Kandulski – od Syna Dariusza z żoną i rodziną,  † Jolanta, Stefania, Adam Kryś

1.XII – Czwartek 18.00  † Anastazja Małecka – od siostry Aurelii z mężem i rodziną

2.XI –  piątek      18.00   † Szczepan Szymankiewicz – od syna Andrzeja z żoną i rodziną

3.XII – sobota   18.00 † Józef Paterski – od siostry Anieli

4.XII – Niedziela    8.00   † Kazimierz Rakoniewski – od rodz. Rogalów
10.30  Za parafian