Ogłoszenia Parafialne – 20.11.2016 – Uroczystość Chrystusa Króla

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele gospodarcze. Pragnę podzielić się z Parafianami tą radosną wiadomością iż ogrzewanie kościoła zostało już w całości spłacone. Teraz zamówione zostały jeszcze kotary na drzwi w celu utrzymania tego ciepła w kościele.

W przyszłą niedzielę Adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Adwent to czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

Są do nabycia Przewodniki Katolickie i oczywiście Kalendarze Parafialne.

Intencje Mszalne

22.XI Wtorek †  Helena Franciszek Banach, Anna Antoni Mikołajczak i zm. z rodz.

16.XI  – środa 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, Z drowie i błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski z ok. 9 urodzin, † Halina Lewandowska 1 r. śm., † Jolanta Kryś – od Marysi, , Anastazja Małecka – od siostry Stanisławy z rodz., † Ireneusz Król -od sąsiadów rodz. Paluszkiewiczów

18.XI –  piątek      18.00   † Leonarda i Szczepan Szymankiewicz – od córki Grażyny

19.XI – sobota   18.00 † Marianna Kliszcz

20.XI – Niedziela    8.00   † Mieczysław Fornalik
10.30  Za parafian