Ogłoszenia Parafialne – 26.06.2016

 1. Dzisiaj przypada 33 r. uroczystego poświęcenia naszego kościoła. o godz. 14 ej rozpoczniemy wspólne parafialne powitanie lata  a zarazem Dziękczynienie za nasz kościół. Naszą modlitwą ogarniamy wszystkich budowniczych prosząc o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla żywych a życie wieczne dla zmarłych.
 2. W programie dzisiaj wiele atrakcji… Będzie bezpłatny kurs I pomocy, przewidziany jest przyjazd sierżanta Pyrka, a także Kubusia Puchatka, liczne konkursy i zabawy dla dzieci młodzieży i dorosłych. Będzie można posilić się pyszną zupą gulaszową, skosztować pyry z gziką a także kiełbaskę z grilla, i pajdę  chleba ze smalcem a do tego ogórek. Będą też chłodne napoje a także kawa i coś słodkiego.  Rozprowadzane będą również  cegiełki z których każda to atrakcyjna nagroda. W nagrodach głównych przewidziane są Mikrofala, kosa spalinowa, wkrętarko – wiertarka grill węglowy deska do prasowania i wiele innych cennych nagród. Oprócz tego jak już wspominałem będzie także licytacja z której dochód przeznaczony jest na pomoc pogorzelcom…
 3. Dzisiaj także w szczególny sposób modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. Ofiary zbierane na mszach św. oraz Parafialnym Powitaniu  Lata przeznaczone są na prace remontowe a dochód z licytacji na pogorzelców
 4. Za tydzień po komunii św. zbierana będzie także dodatkowa składka na ten cel.
 5. W środę przypada uroczystość Apostołów Piotra i Pawła składka na świętopietrze.
 6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Objazd chorych od godz. 8
 7. Bóg zapłać tym wszystkim którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele oraz wokół kościoła na następne 2 tygodnie w sobotę o godz. 9 zapraszam  mieszkańców bloku 12 z Sarbii
 8. Sakramentalny związek małżeński chcą zawrzeć:
  Łukasz Tomaszenko kawaler zam. Sędziny
  i Marta Zebra panna zam. Poznań zap. II

Sławomir Jan Szymkowiak kawaler zamieszkały Sędziny
Katarzyna Perz panna zam. Sędziny zap. I

Ogłoszenia Parafialne

25.VI – sobota     18.00 † Eugeniusz Majda – od Synów

26.VI – Niedziela    8.00  Róża Piaskowska 5 r. śm. Marianna, Michał Piaskowski, Janusz Duszczak, Maria Teofil Roman Garstka
10.30 Za parafian

28.VI – wtorek    19.00  † Helena , Ignacy Nadstoga i zm. z rodz. Nadstoga

29.06 – środa 19.00 † Rudolf Nowacki – od żony

30.VI – czwartek 19.00  † w pewnej intencji

1.VII – piątek     19.00   † Eugeniusz 6 r. Zdzisław 3 r. Małecki

2.VII – sobota     18.00 † Anastazja Małecka – od córki z mężem

3.VII – Niedziela    8.00   † Leon Kalemba 2 r. śm i zm z rodz.
10.30 Za parafian Jan Derda 85 r. ur.