Ogłoszenia Parafialne 12.06.2016 – 11 Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie Św. Antoniego – jest to zarazem dzień fatimski. Zapraszam na Mszę św. z procesją Maryjną o godz. 19.00
  2. W tym tygodniu także rozpoczną się prace remontowe na probostwie. skute zostanie część tynków z przedniej ściany a także dolna część elewacji… Planujemy odnowić całą elewację a także wymienić chodniki i naprawić wjazdy. Jest to oczywiście praca długoterminowa.
  3. Parafialne powitanie lata planujemy w niedzielę 26 czerwca. Chętnych do pomocy w organizacji zapraszam na spotkanie w środę po Mszy św. w salce na dole.
  4. Od wtorku w dni powszednie można zapisywać intencje Mszalne na drugie półrocze 2016. od godz. 18.15 do mszy św.
  5. Bóg zapłać tym wszystkim którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele na następne 2 tygodnie godz. 9.00 zapraszam  mieszkańców bloku 14 z Sarbii

Intencje Mszalne

11.VI – sobota     18.00 † Ryszard Radlicki 3 r. śm – od żony i dzieci

12.VI – Niedziela    8.00  Józefa Samoląg 16 r. śm. Władysław Samoląg
10.30 Za parafian

13.06 Poniedziałek 19.00 O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki  i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny, Henryka , Jana Błażeja   Dominika, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny   a także o zdrowie dla ks. Mariana; O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,
60 r. urodzin Małgorzaty, o zdrowie i błogosławieństwo boże dla Antosia z ok. imienin, o powrót do zdrowia dla Teresy

14.VI – wtorek    19.00   † Krystyna Borowska – od córki Mirosławy z mężem i rodziną

15.VI – środa  19.00  O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki  i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny,   Dominika, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny   a także o zdrowie dla ks. Mariana; O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, o powrót do zdrowia dla Teresy † 20 r. śm Stanisławy, Stanisław Stasik, † 20 r. śm. Joanna Czesław Nowak Mieczysław Józef Fornalik, † Wanda Napierała – od Kuzyna Józefa z żoną, † Jan Rajewicz – od bratanicy z mężem i dziećmi

16.VI – czwartek  19.00  † Halina Smól – od siostrzenic Hanny i Marioli z rodzinami

17.VI – piątek      16.00 Msza Ślubna
19.00   † Józef Osiński 1 r. śm i zm. z rodz. Osiński, Przewoźny Zofia Radziejewska

18.VI – sobota     18.00 † Kazimierz Szymlet 3 r. śm. zm. z rodz. Szymletów i araszkiewiczów Feliksa Ficnera

19.VI – Niedziela    8.00   † Franciszek Helena Banach, Anna Antoni Mikołajczak i zm. z rodz. 
10.30 Za parafian