Ogłoszenia Parafialne – 24.04.2016 – V Niedziela Wielkanocna

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla a także dzisiaj na składkę gospodarczą
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 Parafialny Dzień Chorych. Zapraszamy Chorych a także seniorów Emerytów i Rencistów. Najpierw Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z udzieleniem Sakramentu Chorych a potem radosne spotkanie przy kawie i ciastku
  3. Są do nabycia Przewodniki Katolickie
  4. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Niklewski kawaler, rzym-kat  zam. Sędzinko;
    Martyna Jerzykowska panna rzym-kat zam. Podrzewie zap. III

Intencje mszalne

23.IV – Sobota      15.00 Msza ślubna Szkudlarek Murawska
18.00  † Jerzy, Stanisława, Agnieszka Kaczmarek 

 24.IV – V Niedziela  Wielkanocna
  8.00 † Marek Patan 2 r. śm.
 10.30 Za parafian

26.IV Wtorek 18.00 † Leon Maria Przewoźny

27.IV – Środa       18.00  1 W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki i Jana i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny, Magdaleny a także o zdrowie dla ks. Mariana; W intencji Panu Bogu wiadomej, 6. O pomoc w trudnej sprawie, o powrót do zdrowia † Maciej Maćkowiak i Zenon Łukaszyk, Zofia Kazimierz Łukaszyk,  † Henryk Weber – od chrześnicy Wiolety

28.IV – Czwartek 18.00 † Leokadia Wachowiak – od bratowej Heleny i bratanicy

29.IV – Piątek       16.00  Msza Ślubna

30.IV – Sobota      18.00  50 r. ślubu Krystyny i Bogdana 

 1.V – V Niedziela  Wielkanocna
  8.00 † Józefa, Wawrzyn, Roman Szymankiewicz, Stanisław Brembor, Zofia, Tadeusz Arkadiusz Czekała
 10.30 Za parafian