Ogłoszenia 7.06.2015 X niedziela zwykła

  1. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia procesji Bożego Ciała. Poszczególnym wioskom za przygotowanie ołtarzy, Radzie parafialnej za asystę, wszystkim niosącym feretrony i sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiatki, Panu Organiście, Służbie liturgicznej. Bóg zapłać także wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego pięknego dywanu z kwiatów dla Pana Jezusa. Szczególnie uczniom klasy VI Szkoły Podstawowej w Sędzinku  także młodzieży gimnazjum i dorosłym…Chcemy, aby był on jak najdłużej piękny i dlatego  prosimy o kwiaty…
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała .W procesjach  przez całą oktawę Bożego Ciała uczestniczą wszystkie feretrony, sztandary niesione przez matki, ojców, młodzież i dzieci z poszczególnych wiosek. Bardzo serdecznie zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków.
  3. Msze święte w oktawie będą:  w poniedziałek w  Sędzinku przy sali wiejskiej Sędzinko i Huby Sedzińskie; we  wtorek  w  Turkowie przy sali wiejskiej- Turkowo i Huby Turkowskiej;  w środę- w  Sarbii – Sarbia i Huby Sarbskie Zakończenie oktawy jak co roku z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła.
  4. .W piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Jest to także dzień fatimski. Wszystkich parafian czcicieli MB Fatimskiej bardzo zachęcam do udziału w nowennie, oraz do składania próśb i podziękowań. Do figury na procesję zapraszam gimnazjalistów z klas I, II i III.
  6. Kończą się prace remontowe dolnego kościoła. Uroczyste otwarcie planowaliśmy na niedzielę 14 czerwca ale ze względu na wymianę okien odbędzie się ono w niedzielę 21 czerwca. więcej szczegółów na temat festynu parafialnego za tydzień.

Intencje Mszalne

8.VI – poniedziałek  19.00  W intencji mieszkańców Sędzinka i Hub Sędzińskich

9.VI – wtorek    17.30 † Jędrzej Ciebielski – od rodz. Śledziów
19.00  W intencji mieszkańców Turkowa i Hub Turkowskich

10.VI – środa  17.30 † Szymon Wawrocki
19.00  W intencji mieszkańców Sarbii i Hub Sarbskich

11.V – czwartek  19.00 † Józefa Samoląg 15 r. śm. i Władysław Samoląg -od wnuka Sebastiana z rodziną

12.VI – piątek      19.00   † Roman, Aniela, Wiesław Plaskota

13.VI – sobota     18.00   W intencji Panu Bogu wiadomej, o błog. Boże w dorosłym życiu dla Klaudii i Klaudiusza z ok 18 urodzin

14.VI – Niedziela    8.00  Zofia 13 r. śm, Stanisław,  Zdzisław Perz, Czesław Mańczak 
10.30 Za parafian