Ogłoszenia Parafialne 10.05.2015 – VI Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  2. Dla dzieci nabożeństwo majowe we wtorek i czwartek o g. 18.00
  3. W tym tygodniu przypadają  Dni Krzyżowe z nabożeństwem i procesja o dobre urodzaje przebieg tych dni będzie następujący : w poniedziałek o g.20 gromadzimy się przy świetlicy wiejskiej w Turkowie skąd wyruszy  procesja do  krzyża za wiaduktem – pod krzyżem obędzie się nabożeństwo majowe, we wtorek o 20.00  zgromadzimy się przy świetlicy wiejskiej w Wierzeji i pójdziemy  do krzyża na ul sędzińskiej, gdzie również zakończymy nabożeństwem majowym; w środę natomiast Modlitwy o urodzaje połączymy z nabożeństwem Fatimskim dlatego procesja wyruszy po mszy św. – do krzyża w Sędzinach. Do udziału w procesjach błagalnych o szczęśliwe urodzaje zachęcam nie tylko rolników, ale wszystkich Parafian, dzieci  młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. W procesji w sędzinach  biorą również udział sztandary.
  4. W środę 13 maja Nowenna do Matki Bożej fatimskiej w połączeniu z modlitwami i procesją o dobre urodzaje
  5. W następną niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. W następną niedzielę dzieci  z klasy III przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.30     / dzieci przyjdą do kościoła na godz. 10.20/.
  7. Spowiedź św. dla dzieci przed I Komunią św. w sobotę o godz. 16.00 oraz dla rodziców i krewnych w piątek / godz. 18.30/ i w  sobotę od  godz. 17.00
  8. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”.

11.V – poniedziałek    19.00 † Michalina 30 r. śm. Jan Śliwińscy, Krystyna, Stanisław Kawala, Henryk Maciejewski, Stefan Sobieraj, Stefan Pluciński

12.V – wtorek     19.00 † Stanisław, Stanisława Stasik

13.V – środa       19.00 W intencjach nowennowych: 18 r. ur. Katarzyny, O dobre urodzaje

14.V – czwartek  19.00 † Róża Piaskowska

15.V – piątek     19.00  †  Henryk Śledź 6 r. śm.

16.V – sobota     18.00    † Pelagia, Ignacy, Emilia i zm. z rodz.Kinal Zofia Antoni Kubiak, Cyryl Przewoźny

17.V – Niedziela    8.00 w intencji Bogu wiadomej

10.30    W intencji Dzieci I komunijnych