Ogłoszenia 12.04.2015 r. – Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Przeżywamy dziś Święto Miłosierdzia Bożego na wszystkich mszach świętych po komunii zbiórka na caritas. tutaj więcej o tym Święcie  http://www.faustyna.pl/zmbm/swieto-milosierdzia/?wide=true#more-801
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia. Na godz. 15.00 zapraszamy dzisiaj chorych i seniorów na Parafialny Dzień Chorych. rozpoczniemy  Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego w czasie którego będzie można przyjąć Sakrament Chorych a następnie będzie radosne spotkanie przy kawie ciastku i wspólnych śpiewie na otwartej na nowo i wyremontowanej dużej sali. Przy okazji Dziękuję tym wszystkim,  którzy się przyczynili do jej odnowienia…
  3. Od poniedziałku rozpoczynają się rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej  w Sędzinku
  4. Za tydzień w sobotę o godz. 9.00 Dzieci komunijne z naszej  parafii przystąpią do pierwszej spowiedzi świętej.
  5. Za tydzień w sobotę wyjątkowo nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00
  6. „Bóg zapłać” rodzinom, które przekazały ofiary na daninę diecezjalna.
  7. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”. Gość Niedzielny

Intencje Mszalne 

13.IV – poniedziałek   7.00 W pewnej intencji

14.IV – Wtorek     19.00 † Szymon Wawrocki

15.IV – Środa       19.00 † Maciej Skubiszyński – od żony z dziećmi

16.IV – Czwartek 19.00 † Emilia Kochańska – od Jolanty z rodziną

17.IV – Piątek       19.00 Czesław Kałek – od leśniczego Leśnictwa Chraplewo

18.IV – Sobota      Wyjątkowo nie ma wieczornej Mszy Świętej

19.IV – Niedziela      8.00 Za parafian
10.30 – 35 rocznica ślubu Ireny i Józefa