Parafialne Święto Chorych

Wczorajsza uroczystość z okazji Parafialnego Święta Chorych, stała się niemal zaskoczeniem. Na godzinę 15:00 przybyło wielu seniorów, jak i osób chorych. Całość rozpoczęła się Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego, podczas którego można było przyjąć Sakrament Chorych. Następnie udano się do nowo otwartej i wyremontowanej sali, na spotkanie przy kawie i ciastku, podczas którego swój koncert dał zespół „Hosanna” Tworzą go dwaj niepełnosprawni bracia – Mirek i Heniek. Grają na akordeonie i gitarze kolejno.  Mimo, iż nie widzą świata otaczającego ich dookoła, potrafią patrzeć sercem, bo przecież
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”
Zaprezentowali się nam oni również, podczas Mszy Świętej, o godzinie 10:30 Wspólne śpiewy z wiernymi, przyniosły obopólną radość. Również w tym dniu, powiększyło się  grono kandydatów na ministrantów, oraz samych ministrantów. W poniższym linku, znajduje się nagranie z wspaniałego koncertu braci Matysiaki, oraz fotorelacja.

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=DvfDxkSakDE