Ogłoszenia parafialne – 26.10.2014 r. – XXX niedziela zwykła

1. „Bóg zapłać” za ofiary na Papieskie dzieła Misyjne.
  2. Dzisiejsze ofiary zebrane na mszach św. przeznaczone są szafy zakupione do zakrystii i biura parafialnego.
  3. W tym tygodniu we wtorek 28 października przypada Świeto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  4. W środę 29 października zapraszam na spotkanie na probostwie Radę Parafialną oraz sołtysów poszczególnych wiosek na godz. 19.15
  5. W piątek 31 października zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii na wieczór ze Świętymi. Msza św. wieczorna będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 17.00  Wieczór ze świętymi rozpocznie się o 18.30. Będzie wspólny śpiew konkursy i oczywiście  łakocie. Mile widziani chętni do pomocy w organizacji tego wieczoru a także sponsorzy łakoci.
  6. W sobotę – 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych: nabożeństwo za zmarłych rozpoczniemy o godz. 14.00 Mszą św. w kościele, potem procesja na cmentarz przy kościele i na cmentarz gminny.
  7. W niedzielę, 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 8.00 , 10.30
  8. Od 1 – 8 listopada – każdego dnia – można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i równoczesną modlitwę w intencji zmarłych; w Dzień Zaduszny można zyskać podobnie odpust w kościele.
  9. Różaniec za zmarłych, z wymieniankami, w dni powszednie po Mszy św. – od poniedziałku, 3 listopada; w poniedziałek / 3 XI../m. Sędzin;     wtorek /4.XI./ – Sędzinka i ul. Niegolewskiej;    środa 5.XI./ – m. Turkowa,   w czwartek /6.XI./ m. Sarbii i w piątek  7.XI./ – m. Wierzeji.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio  troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele, przed kościoła i probostwem; na kolejne 2 tygodnie na piętek 31 października oraz sobotę 8 listopada, godz. 9.00 proszę rodziny Turkowa: Kaczmarek, Prządka, Makowski, Kucz, Nadstoga i Gałązka
  11. Można zamawiać całoroczne wymienianki / 50,-
  12. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie” a także Kalendarze Katolickie 2015 r. w cenie 3 zł.

Zapowiedzi przedślubne:
Grzegorz Chomicki rzymkat. kawaler zam. Lipnica 13/2
Anna Kaczmarek rzym. cyw. rozwiedz. Sarbia 13/1  – zapowiedź III

27.X – poniedziałek 18.00 Za † Ireneusz Szymczak 9 r. śm.

218X – wtorek 18.00 Za † Franciszek Pietrucha 3 r. śm

29.X – środa 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze bł. Boże dla Urszuli Grzegorza w 30 r. ślubu

30.X – czwartek 18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze bł. Boże dla Michaliny w 12 r. urodzin

31.X – piątek 17.00 Za † Agata Wiciak od cioci Małgorzaty i wuja Mirka z Dusznik

1.XI– sobota 9.00 Za † Ks. Prob. Kajetan Manugiewicz

2.XI – Niedziela 8.00 Za † Helena Ludwik Kmieciak Aniela Dąbrowska i zm. z rodz.
10.30 Za parafian