Ogłoszenia Parafialne – 5 Niedziela Zwykła – 4.02.2024

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii

To już ostatnia niedziela z naszym Sędzińskim Betlejem, o godz. 17 Msza św. zamykająca tegoroczny żłóbek. Cieszę się, że odwiedziło nas wielu gości z poza parafii, martwi jednak to, że w parafii są tacy, którzy tu jeszcze nie byli

Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się w naszym dekanacie Wizytacja kanoniczna ks. biskupa Zdzisława Fortuniaka. Dzisiaj wizytuje parafię bukowską. W naszej parafii będzie 14 i 15 kwietnia tj niedziela i poniedziałek

Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego

Intencje Mszalne

Sobota 3.02.2024 g. 18.00 Marianna Czesław Kubiak

Niedziela 4.02.2024 g. 8.00Marianna Wacław Olszewscy
10.30 w intencji dzieci I komunijnych i ich rodzin
17.00 Msza zamykająca Sędzińskie Betlejem Za parafian

Środa 7.02.2024 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  Za Parafian; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Hieronima Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj w 1 r. śm.; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Anastazja , Edmund Małeccy; Marian Nawrot od wnuczka Leszka z rodz.; Stefania Bączyk – od Justyny i Dariusza Bartkowiak z Wojnowic; Jan Derda od sąsiadów z bl. 17; Artur Krecki – od rodz. Świderskich

Piątek 9.02.2024 g. 18.00 Sabina Sobańska – od Wiesi z Kasią i Adamem

Sobota 10.02.2024 g. 18.00 Aleksandra Bronisław Pierszalscy

Niedziela11.02.2024 g. 8.00 Anna Trzeszewska r. m, Olgierd Trzeszewscy Jan Derda
10.30 Za Parafian