Ogłoszenia Parafialne – 5.11.23 – 31 niedziela zwykła

Bóg za ofiary składane na potrzeby naszej parafii

W tym tygodniu w sobotę przypada święto Niepodległości. O godz. 10.30 Msza w intencji Ojczyzny. Wieczorem Msza o g. 18.00

Przypominam o zapisywaniu się po bilety na koncert Eleni, prosimy z tym nie zwlekać bo może się okazać że biletów zabraknie. Zapisy w Sędzinach u P. Wiesławy Osińskiej i Beaty Kosickiej, w Wierzei u P. Leszka Majdy, w Sarbii u P. Szymona Janika, w Turkowie u P. Renaty Szymankiewicz i w Sędzinku u P. Zygmunta Nowaka

Bóg zapłać wszystkim, którzy troszczyli się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem na następne dwa tygodnie zapraszam ul. Niegolewską

W przyszłą niedzielę na Mszy o g. 10.30 Poświęcenie i wręczenie książeczek dzieciom komunijnym

W poniedziałek po mszy o g.18.00 zapraszam na spotkanie na probostwie członków rad parafialnej i Ekonomicznej, Pana Organistę i członków Caritas

Intencje Mszalne

Sobota 4.11.2023 g. 18.00 Anna Marian Mierzyńscy i zm. z rodz.; Andrzej Niklewski i zm. z rodz.

Niedziela 6.11.2022 g. 8.00 Aniela Pawlak Edward Langier w r. śmierci
10.30 Za Parafian

Poniedziałek 6.11.2023 g. 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie i bł. Boże dla ks. Proboszcza, Huberta iRenaty z ok imienin; Magdaleny z ok. urodzin- od członków rady Parafialnej, Ekonomicznej i Caritas

Wtorek 7.11.2023 g. 8.00 Za zmarłych z rodz. Pawlickich, Paluszkiewiczów, Wiechcińskich, Nowaczyków, Nowaków i Rybarczyków,  ks. Józef Sopart, Franciszek Figlak, ks. Franciszek Bortnowski, ks. Leon Stępniak, ks. Roman Pioterek, ks. Leon Kamiński

Środa 8.11.2023 g. 17.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski – od rodz. Jagiełków; Leon Dziamski – od rodz. Łamaszewskich

Piątek 10.11.2023 g. 18.00 Bogdan Węgrzyn – od rodz. Lisków

Sobota godz. 10.30 Za Ojczyznę
18.00 Marcin Szukała

Niedziela 12.11.2023 g. 8.00 Władysława Markiewicz – od syna z rodz.
10.30 Za parafian