Ogłoszenia Parafialne – 19.11.2023 – 33 Niedziela zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Można już wykupić zapisane bilety na koncert Eleni 19 stycznia 2024 r.

W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla wszechświata, będzie to zarazem ostatnia niedziela roku kościelnego

O tego tygodnia msze będą odprawiane w dolnym kościele również w sobotę i w niedzielę. rozpoczynamy budowę żłóbka. Grupę budowniczych zapraszam na spotkanie organizacyjne w poniedziałek na godz. 19.00

Bóg zapłać tym, którzy ostatnio troszczyli się o kwiaty i porządek w kościele i wokół kościoła. Na następne 2 tygodnie w sobotę na g. 9.00 zapraszam Huby Sędzińskie

Intencje na I półrocze 2024 r. będę przyjmował w biurze parafialnym w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00 do 17.30

Intencje Mszalne

Niedziela 19.11.2023 g. 8.00 Krzysztof Hirszman – od żony z dziećmi
10.30 Za parafian

Środa 22.11.2023 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Pana Organisty w dniu Św. Cecylii patronki organistów i muzyki kościelnej; o bł. Boże i zdrowie dla Janusza z ok. Imienin16 ur. o błog. Boże i potrzebne łaski dla tegorocznych budowniczych Sędzińskiego Betlejem O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Piotr Kaczmarek – od zakładu pogrzebowego Gloria;

Czwartek 23.11.2023 g. 18.00 Michał Makowski – od Ochotniczej Straży pożarnej w Sędzinach

Piątek 24.11.2023 g, 18.00 W pewnej intencji

Sobota 25.11.2023 g. 15.00 45 r. ślubu Danuty i Józefa
18.00 Jan Derda – od żony

Niedziela 26.11.2023 g. 8.00 Maria Frąckowiak – od wnuczki Magdaleny z mężem
10.30 Za parafian