Ogłoszenia Duszpasterskie 22.01.2023 – 3 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii

Mszy o 10.30 gościć będziemy zespół dziecięcy Boże Krówki z Tarnowa Podgórnego a po mszy będzie jeszcze koncert po koncercie Boże krówki przeprowadzą zbiórkę na rehabilitację Daniela i Kamila

Wszystkim Babciom i Dziadkom a także solenizantom Agnieszkom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej

W ramach Kolędy dzisiaj na mszę o godz. 16.00 zapraszam mieszańców Turkowa, Hub Turkowskich i ul. Niegolewską, a za tydzień w niedzielę 29 stycznia na godz. 16.00 zapraszam mieszańców Sędzinka i ul. Bukowskiej

Intencje Mszalne

Niedziela 22.01.2023 g. 8.00 Prakseda Helena Maksymilian Zbigniew Śledź
10.30 Za Parafian; w int. wszystkich Babci i Dziadków z ok. ich święta
16.00 Msza Kolędowa w intencji mieszkańców Turkowa, Hub Turkowskich i ul. Niegolewskiej

Środa 25.01.2023 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej O powrót do zdrowia dla Janusza; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; o powrót do zdrowia i siłę do walki z chorobą dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja i Mirosławy; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana i Anety; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Krzysztofa; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Bogdan Sobieraj, Stanisław Sworek; Anastazja Edmund Maleccy; Wanda Pilarczyk – od męża

Sobota 28.01.2023 25 r ślubu Magdaleny i Adama

Niedziela 29.01.2023 g. 8.00 Teodozja Wojciechowska, Alicja Kaczmarek – od rodz.
10.30 Za Parafian
16.00 w intencjach mieszańców Sędzinka i ul. Bukowskiej