Ogłoszenia Parafialne – 6.11.2022 – 32 Niedziela zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii a także wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie tegorocznego Wieczoru ze świętymi. Bóg zapłać Paniom z Caritasu, strażakom za zabezpieczenie trasy procesji a także wszystkim sponsorom i ofiarodawcom wszelkich słodyczy. Kandydatom do bierzmowania, dzieciom i dorosłym za czynny udział.

Dzięki Bogu, świętemu Józefowi, P. stolarzowi Leszowi Nowakowi i parafianom – nasze prezbiterium stało się jeszcze piękniejsze – dzięki nowej ambonie, ławkom, stolikom i stojakom pod kwiaty a także odnowionemu ołtarzowi.

W poniedziałek na Mszy św. o g. 18.00 ks. Bp Zdzisław Fortuniak udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu Bierzmowania. kandydatów jest 57. W tym miejscu pragnę gorąco podziękować rodzicom bierzmowanych za piękną dekorację i posprzątanie kościoła a także dar ołtarza w postaci kompletu Lekcjonarzy mszalnych, naczynia chrzcielnego i naczyń do olejów św.
Dzisiaj o 16 Msza św. dla kandydatów i ich rodzin połączona z próbą gen. a od g. 15.00 okazja do spowiedzi
W poniedziałek kandydaci przychodzą do kościoła o g. 17.30

W piątek 11 listopada przypada Święto Niepodległości a także wspomnienie Św. Marcina ( odpust w Dusznikach) Z racji Uroczystości Państwowej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę powołań. Przyjedzie do nas kleryk z poznańskiego seminarium, który będzie się z nami modlił o powołania a po Mszach św. zbierze ofiary na potrzeby naszego seminarium.

Za tydzień w sobotę na g. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszańców Sarbii z bloku 16 i 18

Intencje Mszalne

Sobota 5.11.2022 g. 18.00 O zdrowie bł. Boże i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza w dniu imienin – od członków Caritasu i Rad Parafialnej i Ekonomicznej

Niedziela 6.11.2022 g. 8.00 Bogdan Nożyński 1 r. śm. Krystyna, Magdalena Nożyńscy
10.30 Za Parafian
16.00 W intencji kandydatów do bierzmowania i ich rodzin

Poniedziałek 7.11.2022 g. 18.00 Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu Bierzmowania

Środa 9.11.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych i wpisanych do księgi Józefowej: O powrót do zdrowia dla Janusza i Jana; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szybki powrót do zdrowia dla Krystiana, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; o powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Bogdana, Katarzyny i Moniki, Andrzeja i Mirosławy; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana i Anety; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Wandy; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji;  Zofia Siewiera – od wnuka Macieja z rodz. ; Zygmunt Nowaczyk; Halina Pawłowska; zm z rodz. Pawlickich i Paluszkiewiczów

Piątek 11.11.2022 g. 8.00 Za parafian
10.30 O zdrowie i bł. Boże dla Cypriana z okazji roczku

Sobota 12.11.2022 g. 18.00 +Bożena Kandulska 18 r. śm.

Niedziela 13.11.2022 g. 8.00 + Witold Bączyk