Ogłoszenia Parafialne – 20.11.2022 – Niedziela Chrystusa Króla

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu w ubiegłą niedzielę a także na potrzeby naszej parafii

Za tydzień I niedzielą adwentu rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny pod hasłem Wierzę w Kościół Chrystusowy.

Po Mszach Św. Panie z Caritasu rozprowadzać będą Kalendarze Adwentowe dla dzieci Boski Adwent z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Cena Kalendarza 14 zł. Jest to miła słodka niespodzianka, z której dzieci na pewno się ucieszą. Serdecznie polecam.

W tym tygodniu w dni powszednie oprócz (wtorku i piątku) od godz. 17.00 w biurze paraf. można zamawiać intencje Mszalne na I półrocze 2023 r. i wymienianki roczne.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto Ofiarowania NMP a we wtorek wspomnienie Św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.

W Msze św. od czwartku z racji budowy Żłóbka w dolnej kaplicy

Intencje Mszalne

Sobota 19.11.2022 g. 18.00 Mieczysława Mensfel 2 r. śm. Czesław Mensfel, Jadwiga, Kazimierz, Jan Tadeusz Beata Świderscy; Małgorzata Nasiadek

Niedziela 20.11.2022 g. 8.00 Elżbieta Samoląg, Józefa, Władysław Samoląg; Marianna Czesław Kubiak; Genowefa Kazimierz Wojciechowscy; Anna Czesław Kaczmarek
10.30 Za Parafian Roczek Emilki

Poniedziałek 21.11.22 g. 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Dary Ducha Świętego z ok. 15 ur.

Środa 23.11.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych i wpisanych do księgi Józefowej: O zdrowie i potrzebne łaski dla P. Organisty; O powrót do zdrowia dla Janusza i Jana; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; o powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Bogdana, Katarzyny i Moniki, Andrzeja i Mirosławy; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana i Anety; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Wandy; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Sylwester Gabriela Dudarscy; Janina Stefan Lemańscy; Krystyna Jan Lemańscy; Urszula Pakuła; Jadwiga Władysław Becińscy; Wanda Przybylska – od mieszkańców Sarbii; Jan leśniak – od córki Zdzisławy z mężem; Alojzy Kubiak – od mieszańców Wierzei

Czwartek 24.11.2022 g. 18.00 Zygmunt Nowaczyk – od Barbary i Janusza Klińskich z Niewierza

Sobota 26.11.2022 g. 18.00 Marian Stefan Gabriela Andrzej Paluszkiewicz Ryszard Marianna Józef Radliccy

Niedziela 27.11.2022 g. 8.00 Bartosz Tyklewicz – od mieszańców i jednostki OSP Sarbia
10.30 Za parafian