Ogłoszenia Parafialne – 3.04.2022 – V Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać za ofiary złożone na Daninę Diecezjalną i kwiaty do Grobu Pańskiego
Koperty wyłożone są z tyłu kościoła.

Po dwóch latach przerwy, w piątek na godz. 19.30 zapraszam na Drogę Krzyżową ulicami Sędzin. Przynosimy ze sobą kolorowe znicze i lampiony. Jest to szczególna manifestacja naszej wiary bo tak Pan Jezus chcemy wziąć krzyż na swe ramiona. Krzyż niesiony będzie według następującego planu:
do I stacji Ministranci
do II stacji Mieszkańcy Sędzin i Hub
do III stacji Mieszkańcy Turkowa i Hub
do IV stacji Mieszkańcy Sarbii i Hub
do V stacji Mieszkańcy Wierzei
do VI stacji Mieszkańcy  Sędzinka
do VII stacji Ojcowie
do VIII stacji Matki
do IX stacji Dzieci kl I-III
do X stacji Dzieci kl. IV-VI
do XI Kandydaci do bierzmowania
do XII Młodzież  ponadpodstawowa
do XIII Emeryci i Renciści
do XIV Ci którzy jeszcze nie mieli okazji nieść
do kościoła Kapłan i ministranci starsi

Za tydzień w sobotę o godz. 16.30 zbiórka ministrantów i lektorów przed Wielkim Tygodniem. Obecność obowiązkowa.
Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki tydzień. Zapraszam dzieci i młodzież, bierzmowaną i dorosłych na uroczystą procesję palmami która odbędzie się w niedzielę palmową przed mszą o godz. 10.30. W tym roku ogłaszam  konkurs na rodzinną Palmę wielkanocną. Gorzkie żale po Mszy o godz. 8.00

Za tydzień w niedzielę po Mszy o 10.30 zebranie dzieci i rodziców pierwszokomunijnych.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i przed kościołem na następne dwa tygodnie zapraszam mieszkańców Hub Sędzińskich

Intencje Mszalne

Sobota 2.04.2022 g. 17.30 Genowefa Kazimierz, Jacek Wojciechowscy, Anna Przemysław Przybysz

Niedziela 3.04.2022 g. 8.00 Michalina Jan Śliwińscy, zm. z rodz. Śliwińskich, Kazimierz Klorek
10.00 Za Parafian (zmiana godziny wyjątkowo) 18 ur. Bartosza , O szczęśliwą operacje i powrót do zdrowia Radosława po ciężkim urazie kręgosłupa

Środa 6.04.2022 g. 18.00 Oprócz intencji stałych: we wszystkich prośbach i podziękowaniach wpisanych do Księgi Józefowej; o zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na świecie; o Deszcz i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli. W pewnej intencji, w intencji Panu Bogu wiadomej, O powrót do zdrowia dla Renaty i Zygmunta o powrót do zdrowia dla Radosława; O zdrowie i potrzebne łaski dla Adriana. o potrzebne łaski dla Adriana po przeszczepie szpiku; Za zmarłych Halina Roszkiewicz – od brata Stanisława z żoną i rodziną; Władysław Beciński i – od zakładu pogrzebowego Gloria zmarli rodz. Paluszkiewiczów i Pawlickich

Czwartek 7.04.2022 g. 18.00 Bogdan Nożyński od Haliny z rodz.

Piątek 8.04.2022 g. 19.00 Zofia Radziejewska 10 r. śm., Alicja, Kamieniarz 5 r. śm., zm. z rodz. Radziejewskich, Osińskich i Kamieniarz

Sobota 9.04.2022 g. 18.00 Leokadia, Nikodem Kleczewscy, Leon joanna Jan Kalemba, Józef Klimiński

Niedziela 14.04.2022 g. 8.00 Ewa Wiesław Ślęzak
10.30 Za parafian