Ogłoszenia Parafialne – 24.04.2022 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Bóg zapłać za ofiary złożone na daninę i diecezjalną i dzisiaj po komunii na Caritas

Dzisiaj w naszej Parafii Parafialny Dzień Chorych o godz. 15.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego potem dzieci z klasy 3 w Sędzinku przedstawią opowieść o św. Wojciechu i następnie obrzęd udzielenia sakramentu Chorych. A potem spotkanie przy kawie i ciastku na sali dla Chorych Seniorów emerytów i rencistów czyli wszystkich młodych duchem. Proszę aby umożliwić chorym dojazd do kościoła w tym dniu. Będzie to też okazja do zrobienia uczynku miłosierdzia. Radnych Parafialnych proszę o pomoc w dostaniu się chorym na wózkach do kościoła.

Niedziela miłosierdzia rozpoczyna tydzień miłosierdzia w kościele zachęcam do pełnienia uczynków miłosierdzia wobec bliźnich.

od jutro rozpoczynają się rekolekcje szkolne dla dzieci ze szkoły podwstawowej w Sedzinku

Zapowiedzi przedślubne
Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:

Jacek Gniewosz kawaler katolik par. Sędziny
Aleksandra Beata Schwerkolt par. Sędziny zap. I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 23.04.2022 g. 18.00 Roman Szymankiewicz 15 r. śm. i zm. z rodz. ; Stanisław Brembor ( chrzest)

Niedziela 24.04.2022 g. 8.00 Jerzy Przewoźny i zm. rodz.
10.30 Za parafian 60 ur. Dariusza

Środa 27.04.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych do św. Józefa; O zakończenie wojny na Ukrainie i Pokój na świecie; o Deszcz odpowiednią pogodę i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli. W pewnej intencji, w intencji Panu Bogu wiadomej, O powrót do zdrowia dla Renaty i Zygmunta o powrót do zdrowia dla Radosława i Tomasza po operacji kręgosłupa; O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Adriana. o potrzebne łaski dla Adriana i Daniela po przeszczepie szpiku; o potrzebne łaski dla Sylwii; o bł. i potrzebne łaski dla Żanety i Piotra oraz Lucyny i Eugeniusza; O bł. Boże i potrzebne łaski dla Beaty z ok urodzin; o potrzebne łaski i bł. Boże dla Anety; Józef Rogacki od rodziny Szczepaniaków ze Sarbii; Zygmunt Nowaczyk – od mieszkańców Hub Sarbskich; Władysława Migdałek – od Tatarskich ul. Szkolnej w Sędzinku

Piątek 28.04.2022. g. 18.00 Andrzej Fabiański – od Krzysztofa z rodz.

Sobota 29.04.2019 g. 18.00 Bogdan i Krystyna Nożyńscy – od Renaty i Tomasza z dziećmi

Niedziela 30.04.2022 g. 8.00 Za parafian
10.30 50 lecie Marianna i Józef