Ogłoszenia Parafialne 31.10.2021 – 31 niedziela zwykła

Uwaga w nocy z 30 na 31 października zmieniamy czas na zimowy i cofamy zegarki o godzinę i dłużej śpimy…

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

Jeszcze raz zapraszam dzieci młodzież i dorosłych na dzisiejszy wieczór ze świętymi o godz. 17.00 . Oj będzie się działo. Bóg zapłać sponsorom za cukierki ciastka i inne łakocie.

1 listopada w uroczystość Wszystkich Świętych msze św. o godz. 10.00 w kościele i o 14.00 na cmentarzu komunalnym

2 listopada w dzień zaduszny wieczorem msza sw. za zmarłych od 1 listopada 2020 r. do 1 listopada 2021 r. Pamiętajmy o odpustach zupełnych jakie możemy zyskać od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza, zmówienie choćby myślnej modlitwy za zmarłych i przyjęcie komunii św.

3 listopada rozpocznie sie peregrynacja kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii. Kapliczki zostały poświęcone w czasie Bierzmowania przez ks. Bpa Zdzisława Fortuniaka. Razem z obrazem w szufladce kapliczki peregrynować będzie Pismo Święte, różaniec oraz pamiątkowa księga, której wpisywać się będą poszczególne rodziny przyjmujące obraz. W środę po Mszy św. uroczyście przekaże kapliczki radnym parafialnym z Sędzin i Sędzinka, którzy po mszy przekażą obraz rodzinom. Ustaliliśmy z Radą duszpasterską, że w Sędzinku peregrynacja rozpocznie się od Państwa Dziamskich z ul. Szkolnej i pójdzie ul szkolną aż do krzyża. Dalszą trasę wyznaczać będą radni, którzy mają czuwać nad całością. Rodzina która kończy nawiedzenie ustala z sąsiadem godz. i przekazuje obraz dalej. W Sędzinach obraz najpierw pójdzie na Huby od Państwa Wiciaków a potem na ul. Bukowską od wiaduktu czyli od Państwa Kaczmarków. Na uroczystości takie jak Boże Narodzenie Trzech Króli Wielkanoc obraz wraca do kościoła. Niech Matka

Plan peregrynacji jest następujący
Pierwsza kapliczka Huby sędzińskie ul. Bukowska Sedziny Sarbia huby Sarbskie i Wierzeja

Druga kapliczka Sędzinko, ul. Niegolewska Huby Turkowskie i Turkowo

W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca okazja do spowiedzi i adoracja NS w czwartek od 17.30 i piatek o 17.00

Objazd chorych w piątek o godz. 9.00

Można jeszcze składać wymienianki jednorazowe a w dni powszednie zapisywać roczne

Sakrament małżeński chcą zawrzeć
Błażej Kucz kaw. katol. zamieszkały w Turkowie
Wioleta Małas panna katol. zamieszkała w Turkowie zap. II
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących po między wymienionymi osobami zobowiązany jest zgłosić to w biurze parafialnym

Zmarł nasz Parafianin Bogdan Nożyński z Turkowa pogrzeb będzie w czwartek 4 listopada o godz. 10.00 polećmy go Bożemu Miłosierdziu

Wczoraj ks. Bp Zdzisław Fortuniak udzielił młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.
Bóg zapłać służbie liturgicznej za obsługę Zespołowi Przyjaciele Pana i P. organiście za oprawę muzyczna. Bóg zapłać bierzmowanym oraz ich rodzicom za ufundowaną sygnaturkę, dekoracje a także posprzątanie kościoła i terenu wokół.

Na następne 2 tyg. w sobotę na godz. 11 zapraszam mieszkańców ul szkolnej cała strona od przedszkola

Intencje Mszalne

Niedziela 31.10.2021 g. 8.00 Tadeusz Tyklewicz od bratanicy Darii z rodz.
10.30 za parafian

Poniedziałek 1.11.2021 g. 10.00 za ks. Prob. Kajetana Maugiewicza
14.00 Za wszystkich zmarłych spoczywających na naszych cmentarzach

Wtorek 2.11.2021 g. 17.00 Za zmarłych kapłanów pracujących w naszej parafii
19.00 Za zmarłych od 1 listopada 2020 r. do 31 października tego roku

Środa 3. 11.2021 g. 18.00 oprócz intencji stałych. W intencji wiosek w których rozpoczyna się nawiedzenie obrazu matki bożej od domu do domu o owocne przeżycie czasu nawiedzenia; O potrzebne łaski i bł. boże dla Wiolety z ok. imienin; o powrót do zdrowia dla Macieja po udarze. o powrót do pełnego zdrowia dla Jana; Hilary Anioł od szwagra Wiesława z rodz.; Ewa Osik – od zakładu pogrzebowego Gloria; Jerzy Przewoźny od rodz. Szymaszyków

Czwartek 4.11.2021 g. 18.00 Barbara Matuszewska -od rodz. Kawala z Turkowa

piątek 5. 11.2021 g. 18.00 w intencji własnej

Sobota 6.11.2021 g. 18.00 Bożena Kandulska 17 r. śm.

niedziela 7.11.2021 g. 8.00 Zdzisław 23 r. śm. Zofia Stanisław Perz, Czesław Mańczak
10.30 Za parafian