Ogłoszenia Parafialne – 3.10.2021 – Niedziela Św. Franciszka

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii

W październiku rozpocznie się w naszej parafii peregrynacja kopii cudownego obrazu Matki Bożej jasnogórskie od domu do domu. W celu omówienia jego przebiegu a także innych spraw parafialnych, zapraszam na spotkanie członków Rady duszpasterskiej, Ekonomicznej i Caritas oraz Pana Organistę w czwartek o godz. 19.30 na probostwie. Bardzo proszę o obecność. więcej o peregrynacji powiem za tydzień.

W tym tygodniu różaniec w środę o 17.30 dla wszystkich w czwartek i piątek o 17.30 rózaniec dla dzieci i dorosłych i w sobotę o 17.30

Za tydzień w sobotę o godz. 11.00 spotkanie wszystkich ministrantów. Obecność obowiązkowa.

Za tydzień na mszy o 10.30 poświęcenie różańca dzieciom klas III a po mszy organizacyjno-liturgiczne spotkanie dla przygotowujących sie do bierzmowania. które odbędzie się w sobotę 30 października o godz. 16.00 Obecność obowiązkowa no chyba że ktoś chce zdalnie bierzmowanie.

Za tydzień przeżywać będziemy kolejny dzień papieski przed kościołem młodzież zbierać będzie ofiary na Fundusz dzieła Nowego Tysiąclecia

Bóg zapłać wszystkim, którzy troszczyli się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem. Na następne dwa tygodnie w sobotę na godz. 9.00 do sprzątania naszego wspólnego kościoła, zapraszam mieszkańców Sędzinka ul. Klonowa świerkowa i bzowa

Intencje Mszalne

Sobota 2.10.2021 g. 18.00 Pelagia 20 r. śm. Stanisław Królik, Edward Ratajczak

Niedziela 3.10.2021. g. 8.00 Waldemar Rogiewicz 2 r. śm. od żony
10.30 Za parafian

środa 6.10.2021 g. 18.00 oprócz intencji stałych do świętego Józefa O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny; o dobre przygotowanie i owocne przeżycie czasu nawiedzenia obrazu MB w naszych rodzinach.; Za zmarłych: Wojciech Banaś 11 r. śm. zm. z rodz. Banasiów, Lichockich i Królikowskich, Jerzy Marianna Leon Przewoźni i zm. z rodz.; Łukasz Pietrucha – od rodz. Urbaniaków i Kozankiewicz; Helena Leśniak – od wnuka Mariusza z żoną i córką; Andrzej Fabijański – od Zdzisławy, Krystyny – i Joanna z Myśliborza; Bernard Pigla od bratanicy Eweliny z rodz.; Hilary Anioł – od Grzeszkowiaków i teściowej; Ewa Osik – od mieszkańców Sarbii; Mieczysława Mensfel – od wnuka Daniela z rodz.

Czwartek 7.10.2021 g. 18.00 Tadeusz Murawski – od mieszkańców Wierzei

Piatek 8.10.2021 g. 18.00 Janina Sokołowska – od sejbów i Bilewskich

Sobota 9.10.2021 g. 18.00 Marek Lemański 5 r. śm. Franciszek, Teresa, łukasz Pietrucha i zm. z rodz. Lemańskich

Niedziela 10.10.2021 g. 8.00 Jerzy Przewoźny od żony

10.30 Za parafian