Ogłoszenia Parafialne – 11.07.2021 – 15 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii

W ramach duchowego przygotowania do Nawiedzenia Matki Bożej, za tydzień w sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Panią Martę Przybyła z fundacji Totatua, która podzieli się z nami świadectwem swojego nawrócenia. Zapraszam więc na godz. 10.30 szczególnie młodych naszej parafii, tych którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania a po mszy będzie dla nich spotkanie z Panią Martą i poruszymy też sprawę peregrynacji. rodziców proszę o mobilizację młodzieży

Za tydzień w piątek o 20.00 kolejne spotkanie na które zapraszam nie tylko radnych członków Caritas i sołtysów ale wszystkich, którzy chcą się włączyć w przygotowanie nawiedzenia także młodzież. Program nawiedzenie jest tak ułożony aby każdy znalazł w nim coś dla siebie począwszy od dzieci przez młodzież dorosłych osoby chore i w podeszłym wieku.

Sakramentalny związek małżeński chcą zawrzeć:
Radosław Lemański kawaler katolik zam. Grodzisk Wlkp.,
Bogna Wieczorek panna katoliczka zam. Sędzinko zap. I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

zmarł nasz parafian Jerzy Przewoźny z Sędzin pogrzeb bedzie w srode o godz. 11.00 Polęcmy Go Bożemu Miłosierdziu

Intencje mszalne 

Sobota 10.07.2021 g. 18.00 25 r. ślubu Renaty i Krzysztofa

Niedziela 1.07.2021 g. 8.00 Wojciech Sworek w r. śm.
10.30 Za Parafian

Sobota .17.07.2021 g.18.00 Leon Kalemba i zm. z rodz. Kleczewskich i Kalembów

Niedziela 18.07.2021 g. 8.00 Hilary Anioł – od córki Natalii z Radkiem
10.30 Za parafian ( 18 ur. Mikołaja)