Ogłoszenia nadzwyczajne

Drodzy Parafianie.
Niestety z przyczyn od nas niezależnych, peregrynacja obrazu do naszej parafii została przeniesiona na czas późniejszy. Rekolekcje, które są ściśle związane z peregrynacją również zostają przeniesione.

Msze święte w tym tygodniu w czwartek i piątek o godz. 19.00 a w sobotę o godz. 18.00 Każdego dnia Apel Jasnogórski na zakończenie Mszy św. Nie będzie więc mszy o godz. 0.00 W niedzielę msze święte tak jak to było zapowiedziane czyli o 8.00 i 18.00 Po tej ostatniej również odśpiewamy Apel Jasnogórski.

W związku z zaistniałą sytuacją odwołany zostaje również objazd chorych w piątek, bardzo proszę o powiadomienie o tym chorych.

Módlmy się aby Matka Boża nawiedziła naszą parafię w kopii Jasnogórskiego obrazu w czasie jaki sobie obrała aby owoce tego nawiedzenia były jak najpiękniejsze.

Wiem że ubraliście już pięknie domostwa. Niech te dekoracje pozostaną do niedzieli jako symbol naszego oczekiwania.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Parafian i z serca błogosławię
ks. Sławomir Pawlicki