Ogłoszenia Parafialne – 6.09.2020 – 23 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii

W tym tygodniu we wtorek 8.09.2020 przypada święto Narodzenia NMP zwane Matki Bożej siewnej

Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 Uroczysta Msza dziękczynna za tegoroczne żniwa czyli Dożynki Parafialne. Każda wioska jak co roku przygotowuje wieniec żniwny i koszyk z winogronem. Chleb będzie jeden duży wspólny. Wieńce ziarno na zasiew, Chleb i koszyki z winogronem uroczyście wniesiemy w procesji do kościoła.Wieńce przyniesiemy od razu Matce Bożej Żniwnej a ziarno na zasiew, Chleb i koszyki z winogronem przyniesiemy w darach. Potem podzielimy się nimi na koniec Dożynek, co by nie zabrakło w naszej parafii chleba i miłości wzajemnej. Przygotowane będą także dożynkowe kotyliony jako cegiełko-pamiątka dożynkowa. Ofiary z tej dożynkowej niedzieli a także z kotylionów będą przeznaczone na schody oraz nową mównice, czyli na dokończenie modernizacji prezbiterium.

Szczególne Bóg zapłać tym dwóm osobom, które w sobotę przyszły posprzątać kościół. Wyznaczyłem 4 ulice… Na następne dwa tygodnie na sobotę o godz. 9.00 zapraszam rodziców klas III

Intencje Mszalne.

Wtorek 8.09.2020 Święto Narodzenia NMP
18.00 Zygfryd Kałek – od chrześniaka Andrzeja Fibikowskiego

Środa 9.09.2020 g.18.00 Oprócz intencji stałych do świętego Józefa: O dobre przygotowanie i owocne przeżycie nawiedzenia obrazu MB w naszej parafii; 35 r. Ślubu Marioli i Grzegorza;
O Błog. Boże i potrzebne łaski dla Beaty z ok. imienin; o powrót do zdrowia dla Andrzeja; O zdrowie i potrzebne łaski dla Kazimiery; +++ Anna Marian Mierzyńscy i zm. z rodz. Anna Franciszek Kucner; Witold Bączyk – od Mieszkańców Wierzei; Renata Kryger od Aliny i Władysława Kinol i Kuzynek Beaty i Wiolety z rodz.; Piotr Świederski – od Tylkowskich i Grysków ze Sznyfinia; Kazimierz Klorek – od rodz. Piaskowskich z Hub Dusznickich

Piątek 11.09.2020 g.18.00 Kazimierz Maciejewski – od siostrzeńca z rodz.

Sobota 12.09.2020 g. 18.00 Kazimierz Czesława Grelka i zm. z rodz. Grelków i Woźniaków

Niedziela 13.09.2020 g. 8.00 60 ur. Waldemara
10.30 Za Parafian żniwna