Ogłoszenia Parafialne – 31.05.2020 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Bóg zapłać za ofiary złożone na daninę diecezjalną oraz potrzeby naszej parafii. Cieszymy się że od soboty 30 maja nie ma ograniczenia ilości osób w kościele. Obowiązują jednak maseczki. Do 31 maja (czyli dzisiaj obowiązuje ogólna dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego jakiej udzielił ks. Arcybiskup a Od niedzieli 7 czerwca obowiązywać będzie już tylko dyspensa dla: osób w podeszłym wieku i kobiet w stanie błogosławionym,
osób z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura itp.),
osób, które czują wielką obawę przed zarażeniem. Zachęcam więc usilnie drogich parafian do udziału w Mszach Świętych oraz do korzystania z sakramentu pokuty.

W czwartek o g.19.00 zapraszam na spotkanie na probostwie członków Caritasu, Rady Parafialnej i Duszpasterskiej oraz P. Organistę

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 w piątek od 17.00 do 17.50 i w sobotę od 17.30 Objazd chorych w piątek od godz. 9.00

W niedzielę na mszę św. o godz. 10.30 zapraszam rodziców dzieci I komunijnych i jeśli to możliwe także dzieci.

Za półtora tygodnia Boże Ciało. Nie będzie procesji przez Sędziny do 4 ołtarzy ale będzie Procesja wokół kościoła a w oktawie Msze święte za poszczególne wioski w Wierzei w piątek za w niedzielę Sędziny , Huby, Niegolewska i Bukowska, w poniedziałek w Sędzinku, we wtorek Turkowie i na zakończenie w środę w Sarbii. Na wioskach nie będzie procesji ale krótka adoracja NS i obsypanie Pana Jezusa kwiatkami przez dziewczynki, które serdecznie do tego zapraszam W środę przed Bożym Ciałem układać będziemy dywan z kwiatów przed schodami wspólnie a poszczególne wioski wokół kościoła. Więcej na ten temat powiem za tydzień.

Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele. Na następne dwa tygodnie w sobotę zapraszam rodziny z ul. Topolowej w Sędzinku

Intencje Mszalne

Sobota 30.05.2020 g. 18.00 Eugeniusz 5 r. śm. Robert Majda

Niedziela 31.05.2020 g.8.00 Aniela Tadeusz Dziamscy
10.30
 Za parafian

Środa 3.06.2020 g.18.00 Z podziękowaniem za dar życia i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Franciszka z ok. Roczku; O dar życia i zdrowia dla Sylwii o deszcz i odpowiednią pogodę oraz błog. dla pracujących na roli

Czwartek 4.06.2020 g.18.00 Za parafia szczególnie członków Rad i Caritasu

Piątek 5.06.2020 g.18.00 Stanisława Stanisław Stasik, Marianna Stefan Paluszak

Sobota 6.06.2020 g.18.00 Walenty Stefania Rura, Marta Stefan Steier, Henryk śledź

niedziela 7.06.2020 g.8.00 Genowefa Jan Przewoźni
10.30 Za parafian ( 18 r. urodzin Wiktorii )