Ogłoszenia Parafialne – 27.10.2019 – Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na składkę gospodarczą
 2. W tym tygodniu różaniec dla dzieci i dorosłych w środę o godz. 17.00
 3. Jak już informowałem w ubiegłym tygodniu, 31 października tj czwartek, zapraszam dzieci młodzież przygotowującą się do bierzmowania i dorosłych naszej parafii na wieczór ze Świętymi. Msza św. wieczorna będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 17.00. Wieczór ze świętymi rozpocznie się o 18.30. Będzie wspólny śpiew konkursy i oczywiście łakocie. Dzieci niech przyniosą ze sobą instrumenty a wszyscy uczestnicy kolorowe znicze na procesję. Mile widziani chętni do pomocy w organizacji tego wieczoru a także sponsorzy łakoci.
 4. W piątek– 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych: Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu o godz. 9.00  msza św. w kościele za ks. Proboszcza Kajetana Manugiewicza i   o godz. 14.00 Msza święta na cmentarzu a po niej procesja za zmarłych, która zakończy się przy kościele parafialnym ( procesja pójdzie przez cmentarz potem na cmentarz parafialny i zakończy się przy grobie ks. Kajetana Manugiewicza). O przygotowanie ołtarza do Mszy św. na cmentarzu proszę Radę Parafialna.
 5. 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych,czyli Dzień Zaduszny. Msza św. o godz. 8.00 i 18.00  w intencji zmarłych w ostatnim roku bardzo serdecznie zapraszam szczególnie rodziny tych zmarłych
 6. Od 1 – 8 listopada – każdego dnia – można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i równoczesną modlitwę w intencji zmarłych; w Dzień Zaduszny można zyskać podobnie odpust w kościele.
 7. Wymienianki jednorazowe, w dni powszednie w łączności z mszą świętą.
 8. W dni powszednie  można zamawiać całoroczne wymienianki / 50,-
 9. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Z racji uroczystości Wszystkich świętych objazd chorych będzie za tydzień
 10. Są do nabycia Przewodniki Katolickie i książka o tym jak możemy pomóc naszym zmarłym serdecznie polecam
 11. Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie w sobotę na g. 9.00 zapraszam mieszkańców bloku 16 i 18 z Sarbii

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
Tomasz Lipka kawaler zam Sędziny
i Katarzyna Kędziora panna zam Poznań

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

intencje Mszalne

poniedziałek 28.10.2019 g. 18.00 + Franciszek Pietrucha

środa 30.10.2019 g. 18.00 Oprócz intencji stałych do św. Józefa Z podziękowaniem za dar życia i prośbą o powrót dozdrowia dla Mariusza; Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o bł. Boże z ok. 17 urodzin; Anna Marian, Andrzej Niklewski,  Dziadek Michał , Rodzice Ludwik i Jadwiga Majda, bratanek Robert Majda, brat Eugeniusz Majda Kazimiera Marchwińska – od córki Mirosławy z mężem; Janusz Owczarczak – od brata Tadeusza z żoną; Piotr Świderski – od Andrzejewskich ze Sznyfina, Koniecznych z Lubonia, Szczerblów ze Zbąszynia, Szczeszków z Łąki i Kowalaków z Opalenicy

Czwartek 31.10.2019 g. 17.00 Franciszek Pietrucha 8 r. śm,

Piątek 1.11.2019 g. 9.00 Ks. Prob. Kajetan Manugiewicz oraz siostra Rozalia i Kazimierz Grzybowscy
14.00 Za zmarłych spoczywających na cmentarzach w Sędzinach a szczególnie za powstańców poległych w czasie I wojny światowej

Sobota 2.11.2018 g. 8.00 Za zmarłych kapłanów pracujących w naszej Parafii;
18.00 Za zmarłych w minionym roku od 1 11.2017 r. do 1.11.2018 r.

Niedziela 3.11.2018 g. 8.00 Teresa Krzewina 3 r. śm.
10.30 Za parafian