Ogłoszenia Parafialne – 30.06.2019 – Niedziela Odpustowa

  • Jeszcze raz składam serdecznie Bóg zapłać poszczególnym wioskom za przygotowanie Mszy i procesji w wioskach, pięknie wystrojone ulice, domy i oczywiście za obecność. W Sarbii czuliśmy się jak w polowej kaplicy… Cieszę się iż pięknym zwyczajem stało się wspólne świętowanie na wioskach przy kawie i ciastku.  Bóg zapłać  także za przygotowanie ołtarzy na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać wszystkim niosącym sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiatki, Radnym parafialnym, służbie liturgicznej a także Panu Organiście. Bóg zapłać wszystkim którzy trudzili się nad dywanem z kwiatów a także dostarczyli kwiaty. Potrzeba ich było naprawdę dużo tym bardziej dziękuję tym wszystkich którzy zechcieli zerwać róże ze swoich ogródków i ofiarować je na dywan dla Pana Jezusa i Matki Bożej. Bóg zapłać tym którzy trudzili się  aby dywan był tak piękny aż do teraz.  Jednym słowem wszystkim za wszystko.
  • Przeżywamy imieniny Parafii, o godz. 12.00 suma odpustowa ku czci Niepokalanego Serca NMP. a po niej procesja eucharystyczna. Zapraszam więc drogich parafian do jak najliczniejszego uczestnictwa i świętowania. Proszę, aby w procesji szły wszystkie sztandary feretrony niesione przez dzieci, młodzież i dorosłych. Zapraszam serdecznie dziewczynki do sypania kwiatków przed Panem Jezusem. Dzieci z żywego różańca do niesienia różańca procesyjnego. Po mszy odpustowej niespodzianka dla dzieci niosących różaniec, sypiacych kwiaty i idących w asyście
  • Jutro o godz. 5.00 wyruszy autokarowa pielgrzymka ministrantów naszej parafii. Zbiórka na placu przed kościołem
  • W tym tygodniu I Piątek miesiąca od godz. 18.00 Adoracja NS i okazja do spowiedzi Msza o godz. 19.00
  • Objazd chorych od godz. 9.00


Intencje Mszalne

sobota  29.06.2019
18.00 † Bolesław Maciejewski i zm. z rodz. Maciejewskich; Elżbieta Ireneusz Król

Niedziela  30.06.2019  8.00   Maciej Skubiszyński
12.00 Za parafian

Piątek 5.07.2019 19.00 Eugeniusz Małecki 9 r. śm.; Zdzisław Małecki 6 r. śm. Zygfryd Kałek

Sobota 6.07.2019 18.00 Andrzej Krecki – od żony z dziećmi, wnukami i prawnukami

Niedziela 7.07.2019 8.00 Leon Kalemba 5 r. śm.
10.30 Za parafian ( 70 ur. Anny)