Ogłoszenia Parafialne – 26.05.2019 – VI Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę gospodarczą a także daninę diecezjalną.

Za tydzień po mszach św. członkowie społecznego komitetu pomocy pogorzelcom zbierać będą pieniądze na poszkodowaną rodzinę z naszej parafii

W tym tygodniu od środy Dni Krzyżowe W środę procesja zaraz po mszy św. do figury Matki Bożej przy drodze do Sarbii; W czwartek w Turkowie spotykamy się przy figurze Matki Bożej a potem procesja do krzyża przy betoniarni; W piątek początek procesji przy sklepie w Sarbii do figury Matki Bożej. Zachęcam do jak najliczniejszego udziału.

29 maja przypada wspomnienie patronki naszej Archidiecezji a 31 maja Święto Nawiedzenia NMP

W tym tygodniu przypada I Sobota Miesiąca w katedrze poznańskiej odbędą się Święcenia Kapłańskie

Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – po mszy św. o 10.30 spotkanie uczestników pielgrzymki ministranckiej. Obecność obowiązkowa

W czerwcu na zakończenie oktawy Bożego Ciała przeżywać będziemy odnowienie Misji Parafialnych, które poprowadzi O. Izydor czwartek, piątek i sobota a w niedzielę 30 czerwca odpust parafialny ku czci Niepokalanego Serca NMP

Sołtys Sędzinka przypomina, że w dniu 27 maja (poniedziałek) w godzinach od 9 do 14 w Sędzinku przy sali wiejskiej stanie autobus do poboru krwi. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji. Nasza krew może uratować życie naszych bliźnich.

Intencje Mszalne

środa 29.05.2019 g. 18.00 oprócz intencji stałych: O odpowiednią ilość deszczu i dobrą pogodę oraz bł. dla pracujących na roli; O szczęsliwe rozwiązanie i bł. Boże dla Magdaleny i Dominika; o powrót do zdrowia dla Sylwii; Zofia Jedwabna – od Daniela z rodz. i Łukasza; Mirosław Kliszcz – od siostrze ńca Mateusza z żoną; Krystyna Soja – od kuzynki; Teresa Kaźmierczak – od bratowej; Krystyna Frąckowiak 3 r. śm., Marianna Franciszek Serbiński; Eugeniusz Krzyżaniak – od rodz. Ślisińskich; Marianna Olszewska – od sąsiadów z ul. Niegolewskiej

Czwartek 30.05.2019 g. 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar kapłaństwa w 21 r. święceń kapłańskich

Piątek 31.05.2019 g. 18.00 Janina Sworek 2 r. śm.

Sobota 1.06.2019 14.30 Msza Ślubna
16.30 40 lecie ślubu Małgorzata i Janusz
18.00 Aniela Tadeusz Dziamscy

Niedziela 2.06.2019 g. 8.00 Elżbieta Samoląg
10.30 Za parafian