Ogłoszenia Parafialne 30.09.2018 – XXVI Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone po komunii przeznaczone na potrzeby parafii ks. rekolekcjonisty.

Rozpoczynamy miesiąc Październik a z nim nabożeństwa różańcowe. W tym tygodniu nabożeństwo dla dzieci i dorosłych w poniedziałek i środę o godz. 17.00. W  I piątek miesiąca różaniec przed mszą św. w czasie adoracji Najświętszego sakramentu. W sobotę po Mszy wieczornej różaniec poprowadzi młodzież a w niedzielę różaniec po Mszy o godz. 10.30

W I piątek miesiąca adoracja NS od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi; objazd chorych w piątek od godz. 9.00.

W tym tygodniu I sobota miesiąca. Młodzież przygotowującą się do sakramentu obowiązkowo zapraszam na mszę wieczorną i spotkanie po Mszy św.

Za tydzień w niedzielę 7 października przypada święto Matki Bożej Różańcowej. Po mszy o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi I komunijnymi. Na tą Mszę św. zapraszam też członków Żywego Różańca, będzie okazja  aby wymienić się tajemnicami, książeczkami.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem, na następne dwa tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziny Klorek, Mierzyńska, Siemieniak, Kandulski Tatarski

Intencje Mszalne

Poniedziałek 1.10.2018 g. 18.00 Elżbieta Król – od Rady Sołeckiej

Środa 3.10.2018 g. 18.00 Oprócz intencji stałych przez wstawiennictwo Św. Józefa Z podz. za otrzymane łaski i prośbą o błog. Boże dla Franka z ok. imienin; Z prośbą o bł. boże i powrót do zdrowia dla Władysława; o zdrowie i błog. Boże dla Tadeusza; z podz. za otrzymane łaski i prośbą o błog. Boże dla Beaty i Mariusza z ok. r. ślubu; Marta Przybył – od sąsiadów z Hub Turkowskich

Piątek 5.10.2018 Marek Lemański 2 r. śm.

Sobota 6.10.2018 g. 18.00 Pelagia Królik i zm. z rodz. Królik, Edward Ratajczak

Niedziela 7.10.2018 g. 8.00 Aldona Tomaszenko – od męża i synów z rodzinami
10.30 Za Parafian a szczególnie członków Żywego Różańca