Ogłoszenia Parafialne 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę gospodarczą. W ramach modernizacji zakrystii górnej  zostały zakupione szafy do głównej zakrystii. W tym miejscu pragnę także bardzo gorąco podziękować tym wszystkim, którzy przewozili i ustawiali meble.W zakrystii czeka nas jeszcze wymiana szafy elektrycznej. Zbieramy także dalej na remont Dzwonnicy. Chciałbym uspokoić niektórych zaniepokojonych parafian, którzy martwią się o parafialne finanse, że te pieniążki, które zostały zebrane w czasie dożynek są zdeponowane na koncie parafialnym. W najbliższym czasie zostanie wykonany orientacyjny kosztorys a następnie zakupione zostaną potrzebne materiały. Do remontu przystąpimy na jesień.

W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną, członkiń Caritas i Pana Organistę.

Za tydzień w sobotę i niedzielę po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych jedno i dwu śladowych.

Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie w sobotę o godz. 9.00 zapraszam rodziny z Turkowa; Przybył, Wolniewicz, Szukała, Sura, Beciński, Kubiak, Pasieka

Sakramentalny Związek małżeński chcą zawrzeć:
Stasiński Michał kawaler zam. parafia Sędziny
i Konstancja Borowczyk cyw. rozwiedziona zam. Parafia sędziny zap. II

Mateusz Jacek Gumny kawaler zam. parafia Duszniki
i Ewa Rajczak panna zam. Parafia sędziny zap. II
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym.

Intencje mszalne

Środa 18.07.2018 g. 19.00 Oprócz intencji stałych: O szczęśliwą Operacje Mirosławy; Z podziękowaniem za szczęśliwy powrót z emigracji i prośbą o pomoc w budowie domu; Marcin Szukała 6 r. śm.

Czwartek 19.07.2018 g. 19.00 Danuta Kaźmierczak – od Caritas Parafialnej

Piątek 20.07.2018 g. 19.00 o bł. Boże dla Czesława w dniu imienin

Sobota 21.07.2018 g. 18.00  Andrzej Barbara Kasperek – od córki Elżbiety z rodz.

Niedziela 22.07.2018 g.8.00 Marianna Czesław Lech Kubiak i zm. z rodz. Kubiaków
10.30 Za parafian