Ogłoszenia Parafialne – 27.05.2018 – Niedziela Świętej Trójcy

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę gospodarczą
  2. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. O godz.10.00 uroczysta Msza św. z procesją Eucharystyczną do 4 ołtarzy przez Sędziny. Ołtarze w następujących miejscach I ołtarz będzie ustawiony w połowie parku, II przy krzyżu, III przy domu P. Rakoniewskich i IV przy probostwie. Znakiem naszej wiary, miłości i uwielbienia do Jezusa w Eucharystii będzie udział we Mszy św. i procesji, przyjęcie Komunii św., udekorowanie naszych domów i trasy procesji. W procesjach  przez całą oktawę Bożego Ciała uczestniczą wszystkie feretrony, sztandary niesione przez matki, ojców, młodzież i dzieci z poszczególnych wiosek. Bardzo serdecznie zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków. A chłopców komunijnych w albach do asysty przed najświętszym sakramentem. Dzieci z Żywego różańca zapraszam do niesienia Różańca procesyjnego
    Procesję na Boże Ciało obsłużą radni… a ołtarze poszczególne wioski jak co roku. Tak jak w ubiegłym roku chcemy ułożyć dywan z kwiatów przed kościołem, dlatego prosimy drogich parafian o pomoc w postaci kwiatków i płatków kwiatowych.  w tym roku układać będziemy  Świętą Rodzinę potrzebne  będą kolory Biały, czerwono bordowy  różowy fioletowy  żółty ciemnoniebieski. Wszystkich którzy chcieliby włączyć w układanie dywanu zapraszamy w środę o godz. 14.30
  3. Msze święte w oktawie będą w piątek w  Wierzei przy sali wiejskiej;  w sobotę – w kościele procesję obsłużą  Sędziny Szosa Bukowska i Huby Niegolewskie ; niedziela w kościele – Sędziny i Huby Sędzińskie; w poniedziałek w  Sędzinku przy sali wiejskiej Sędzinko; we  wtorek  w  Turkowie przy sali wiejskiej- Turkowo i Huby Turkowskie;  w środę- w  Sarbii – Sarbia i Huby Sarbskie Zakończenie oktawy jak co roku. W dni powszednie przechodzimy na czas letni i Msze św. będą o 19.00 z wyjątkiem soboty ( o 18.00)
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 9.00 okazja do spowiedzi w piątek od 16.30 i o 17.30 Msza św.
  5. W przyszłą niedzielę na prośbę Rady Parafialnej  Caritas i ks. Dziekana  zmieniony będzie porządek Mszy św. O godz. 9.00 będzie msza św. z procesją eucharystyczną a o godz. 14.00 Mszę św. z ok. 20 lecia kapłaństwa ks. Proboszcza Sławomira Pawlickiego  odprawi ks. Andrzej Szczepaniak  dziekan naszego dekanatu. Więcej informacji u radnych.

Intencje Mszalne

Niedziela 27.V. 2018 g. 8.00 Elżbieta Samoląg
10.30 Za parafian

30.V.Środa       19.00    We wszystkich  intencjach stałych do świętego Józefa a także O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże dla wszystkich pracujących na roli;  Krystyna Frąckowiak 2 r. śm.   Ewa Piaskowska – od córki Izabeli z mężem i dziećmi; Elżbieta Król od sąsiadki Wandy Piotrowskiej  z rodz. ; Władysława Rataj – od rodz. Kleszczów i Szeszułów; Marta Przybył – od wnuczki Zosi z Mirkiem i od prawnuczki Antosi

31.VI.Czwartek 8.00 † Genowefa, Jan Przewoźny
10.00 Za Parafian – procesją przez Sędziny

2.VI – Piątek      17.30.00 Za parafian
19.00   W intencji Mieszkańców Wierzei;  Eugeniusz Majda 3 r. śm.

2.VI– Sobota      18.00  W intencji mieszkańców ul. Bukowskiej i Hub Niegolewskich Bolesław Maciejewski – od córki Lucyny z rodz.

 3.VI – Niedziela
  9.00 † w intencji mieszkańców Sędzin i Hub Sędzińskich; Zofia Perz 16. r. śm. Stanisław Zdzisław Perz, Czesław Hańczak – procecja eucharystyczna

14.00 Za parafian

 

Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę gospodarczą.