Ogłoszenia Parafialne 26.11.2017 – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

Od wtorku Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w dolnym kościele

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca; nabożeństwo do Serca Jezusowego po Mszy św. o 18.00. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. świąteczną w tym miesiącu odwiedzę przed Świętami Bożego Narodzenia. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 i w piątek od 17.00 w tym czasie też adoracja NS

Ponieważ w tym roku  w niedzielę 3 grudnia przypada w naszym kościele dziękczynna ADORACJA przed NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM za obecność Jezusa w Eucharystii. Przenosimy ją na sobotę 2 grudnia. Rozpocznie  się ona  Mszą Św. o godz. 7.30 Plan Adoracji wywieszony jest w gablocie

Za tydzień w sobotę 2 grudnia po Mszy wieczornej rozpocznie się Kurs Przedmałżeński w Parafii Św. Józefa w Opalenicy

W tym tygodniu można jeszcze zamawiać wymienianki roczne.

W przyszłą niedzielę Adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Adwent to czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

Są do nabycia Przewodniki Katolickie i Kalendarz Parafialny aktualnie jest w druku.

Intencje Mszalne

25.XI – sobota   18.00 † Mieczysław Fornalik

26.XI – Niedziela    8.00   † Stefan Paluszkiewicz – od szwagra Andrzeja z rod.
10.30 Za parafian (chrzest)

28 XI Wtorek 18.00  Marianna Kliszcz

29.XI  – środa 18.00 oprócz intencji stałych do św. Józefa; O zdrowie i siłę do walki z chorobą dla Stanisława, Leokadia Palonek – od syna Marka; Bronisław Hańczak; Zbigniew Kołdyka od Zbigniewa i Mirosławy Ślisińskich, Maria Lisiak – od rodzin Nowaków Paluszkiewiczów i  Pawlickich 

30.XI –  czwartek     18.00  O zdrowie  i potrzebne łaski oraz bł. Boże dla Andrzeja w dniu imienien

1.XII Piątek 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze bł. Boże z ok. 12 i 15 urodzin

2.XII – sobota  7.30 Msza na rozpoczęcie Adoracji NS Za parafian
18.00 † Marian Paluszkiewicz od siostrzenicy Beaty z mężem

3.XII – Niedziela    8.00   † Stanisława Garczyk – od brata Adama z rodzia
10.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prosbą o dalsze bł. Boże dla Adama w 70 r. urodzin