Ogłoszenia Parafialne – 19.11.2017 – XXXIII Niedziela Zwykła A

Bóg zapłać za ofiary złożone na Fundusz Pomocy Kościołowi Prześladowanemu a także dzisiaj na składkę gospodarczą.

W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Cecylii Patronki Muzyki Kościelnej i organistów

Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata rozpoczynająca ostatni tydzień roku liturgicznego

Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o kwiaty oraz porządek w kościele i wokół kościoła na następne dwa tygodnie na sobotę godz. 9.00 zapraszam mieszkańców z ul. Parkowej i leśnej Kleszcz Włodarczyk, Biliński, Heller, Kliszcz, Bartniczak, Łuczak Rogiewicz i Dorna

Parafialny Kalendarz na rok 2018 będzie dostępny od I niedzieli Adwentu ale można nabyć Jedno kartkowy kalendarz wydany przez Archiwum Archidiecezjalne.

Intencje Mszalne

18.XI – sobota   18.00 † Helena Jgnacy Nadstoga, Stanisława Jakub Kinol

19.XI – Niedziela    8.00   † Barbara Andrzej Kasperek, Stefan Paluszkiewicz – od córki Elżbiety z mężem i synem
10.30 Za parafian

21 XI Wtorek 18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę z ok. 10. urodzin

22.X  – środa 18.00 † oprócz intencji stałych do św. Józefa; O zdrowie błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla P. Organisty w dniu Jego święta.; 40 r. ślubu Anny i Kazimierza; Helena Franciszek Banach, Anna Antoni Mikołajczak i zm. z rodz.;Bronisław Hańczak, Leokadia Palonek – od wnuczki Wiolety i Ewy z rodzinami; Henryk Przewoźny 1 r. śm.; Leonarda Szymankiewicz – od firmy pogrzebowej Gloria; Stefan Paluszkiewicz od firmy;  pogrzebowej Gloria; Stanisława Garczyk od syna Błażeja z zoną Pauliną; Marian Paluszkiewicz od Bratowej Wandy; Władysława Rataj – od rodz. Ślisińskich

23.XI –  czwartek     18.00   † Zdzisława Olszewska, Stefan Marianna Paluszak

25.XI – sobota   18.00 † Mieczysław Fornalik

26.XI – Niedziela    8.00   † Stefan Paluszkiewicz – od szwagra Andrzeja z rod.
10.30 Za parafian (chrzest)