Ogłoszenia Parafialne – 7.05.2017 – IV Niedziela Wielkanocna

Bóg zapłać za ofiary złożone na Arcybiskupie Seminarium a także Daninę Diecezjalną i składkę gospodarczą.

Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenia Parafialnego Dnia Chorych. Paniom z Caritasu za pyszne słodkości

W tym tygodniu w sobotę przypada 13 dzień miesiąca a zarazem 100 rocznica objawień Matki Bożej Fatimskiej. Dlatego chciałbym aby  Msza Św. i procesja w tym dniu miały charakter szczególnie uroczysty. Zapraszam więc wszystkich parafian, którzy kochają Matkę Bożą i i chcą odpowiedzieć na jej wołanie. Dzieci tworzące Różę Dziecięcą poniosą różaniec, kandydaci do bierzmowania Figurę Matki Bożej Przedstawiciele poszczególnych wiosek poprowadzą dziesiątki różańca. Z racji Prób w tym tygodniu od wtorku  do piątku Msza św. o 17.30 ( pół godziny wcześniej)

Przed nami dwa ważne wydarzenia I Komunia święta i Bierzmowanie do których rozpoczynamy już bezpośrednie przygotowanie. Próby dzieci komunijnych będą w tym tygodniu we wtorek środę i czwartek po Mszy św. A dla bierzmowanych w piątek po Mszy św. i w sobotę Msza i procesja.

Bóg zapłać tym którzy w ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i wokół kościoła. Przykro, że były to  tylko dwie osoby. Na następne dwa tygodnie zapraszam rodziców klas II i kandydatów do bierzmowania

Polecamy Duży i Mały Przewodnik Katolicki

Intencje Mszalne

Sobota 6.05. g. 18.00    + Krystyna Nożyńska 1 r. śm. i zm. z rodz. Nożyński

Niedziela 7.05. g. 8.00 Bożena, Urszula Zofia Roman Kubiak

Wtorek 9.05.2017 g. 17.30 Szczepan 1 r. śm. Leonarda Szymankiewicz i zm. z rodziny Szymankiewiczów i Adamków

Środa 10.05.2017 g. 17.30 Oprócz stałych intencji; , Za tegorocznych Maturzystów szczególnie z naszej parafii ; Anna Marian Pawlaczyk; Stanisław Janik; Marianna Miron Siwińscy; Stanisława Garczyk; Marek Lemański – od rodz. Zagórskich i Troszczyńskich; Stanisława, Stanisław, Emilia, Kochańscy, Wanda Zdzisław, Józef Ławniccy; Józefa Lasak -od wnuczki Justyny z rodz. Stanisława z ok. Imienin, Franciszek Kłak Krzysztof, Mieczysław Józef, Józefa Czesław Dobrzańscy

Czwartek 11.05.2017 g. 17.30 Stanisława, Stanisław Stasik

Piątek 12.05.2017 g. 17.30 Helena Ignacy Nadstoga, Stanisław Jakub Kinol

Sobota 13.05 2017 g.18.00  Za dzieci I komunijne i kandydatów do bierzmowania W intencji Dzieci z Dziecięcej Róży Żywego Różańca, w intencji Róż  Matek i ojców aby powstały w naszej parafii, Za chorych z naszej parafii; Henryk Śledź   8 r. śm. Stefan Paluszkiewicz – od brata Mariana; Karol Dorna – od siostry Mirosławy; Jadwiga Matelska, Tadeusz Świderski – od syna i brata Pawła z rodziną

Niedziela 14.05.2017 g. 8.00 Władysław Samoląg 2 r. śm. Józefa Samoląg
g. 10.30 
Za parafian