Ogłoszenia Parafialne – 16.04.2017 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Na radosne przeżywanie Świąt Wielkanocnych Zmartwychwstania Pańskiego składamy serdeczne życzenia: obfitości łask od  Chrystusa Zwycięzcy, Pana Życia, oraz aby dobro zawsze zwyciężało zło. „Szczęść Boże”. WESOŁEGO ALLELUJA !
  2. Bóg zapłać strażakom i Radzie Parafialnej za obsłużenie procesji rezurekcyjnej a także służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii. Poniedziałek Wielkanocny– Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:
    Msze św. – jak w niedziele: o godz. 8.00 i 10.30;
    Modlitwą i ofiarami wspierać będziemy Katolicki Uniwersytet  Lubelski   i  Wydział Teologiczny w Poznaniu.
  3. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na Daninę Diecezjalną oraz na Kwiaty do Grobu. Bóg zapłać  wszystkim tym, którzy przyczynili się do zbudowania ciemnicy oraz Grobu Pańskiego,
  5. Za tydzień I spowiedź klas III o godz. 10.00 a potem spotkanie z rodzicami
  6. Za tydzień w niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, po Komunii św. – zbiórka na Caritas z przeznaczeniem na pomoc Chrześcijanom w Syrii.  O godz. 15.00 zapraszam drogich parafian na Godzinę miłosierdzia.

Zapowiedzi przedślubne
Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
Adam Krzysztof Wypyszczak kawaler, Rzym-kat, zam Nienawiszcz
Magdalena Kawecka panna Rzym-kat zam Sędziny zap. III
Mikołaj Andrzej Dawidowski kawaler, Rzym-kat zam Sarbia
Szczechowiak Adrianna panna Rzym-kat zam Sarbia zap. III
Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach zachodzących po między nimi winien jest powiadomić o tym ks. Proboszcza

Intencje Mszalne 

16.IV – WIELKANOC  11.00 45 r. ślubu zmiana godziny!

17.IV – poniedziałek 8.00 + Zdzisława Olszewska, Maria Stefan Paluszak  i zm. z rodz.
 10.30 + Stefan Paluszkiewicz – od żony Wandy

19.IV – Środa  18.00 Oprócz stałych intencji O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Matki i Dziecka; O zdrowie i potrzebne łaski dla Kamila; Krystyna Frąckowiak od wnuczki Pauliny z Amelią, Wnuczki Doroty z rodziną oraz wnuczki Martyny z Rodziną; Stefan Kawala i zm. z rodz. Kawala i Mikołajczyk; Zofia Kazimierz Łukaszyk, Maria Gucia; Maciej Maćkowiak, Zenon Łukaszyk

20.IV  Czwartek  18.00  Alojzy Pigla 20 r. śm. – od Hieronima i Lidii Pigla

21.IV Piątek 18.00 Wojciech Banaś 

22.IV– SOBOTA  !5 .00 Msza Ślubna
18.00 Jadwiga Majda 1 r. śm.

23.IV Niedziela Miłosierdzia 8.00  Marianna, Małgorzata, Adam Bździel, Agata Wiciak
10.30
Za parafian