Ogłoszenia Parafialne – 8.01.2017 – II Niedziela Zwykła

  1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia chociaż kolędy śpiewać będziemy jeszcze do 2 lutego
  2. „Bóg zapłać” za ofiary na Fundusz Misyjny z uroczystości Trzech Króli.
  3. W niedzielę 15 stycznia o godz. 14 ej dodatkowa Msza św. z udziałem dzieci z Przedszkola z Sokolnik Wielkich i ich rodziców. Zapraszamy także dzieci z naszej Parafii z rodzicami. Po Mszy św. wspólne kolędowanie.
  4. Również za tydzień w niedzielę na godz. 18.00 zapraszam na probostwo Członków Rady Parafialnej, Pana Organistę  oraz Członkinie Caritas  na spotkanie opłatkowe.
  5. Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Intencje Mszalne

Środa 11.01 g. 19.00  Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki   5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, O powrót do zdrowia dla Mariana i Adama † Leon Maria Przewoźny i zm. z rodz. Przewoźny, Zenon Lenartowicz – od rodziny, Kazimierz Rakoniewski – od Zakładu Pogrzebowego Gloria, Krystyna Nożyńska – od Zakładu Pogrzebowego Gloria, Józef Kandulski – od sąsiadów z ul. Leśnej, Waleria Łamaszewska – od chrześniaczki Iwony z rodz. z Lipnicy

sobota 14.01. godz. 18.00 45 rocznica Anny i Stefana

Niedziela 15.01 godz. 8.00 Zmarli z rodz. Śledź
10.30 Za parafian

Plan kolędy

Poniedziałek 9.01 godz. 13.00 Tukowo Steenbock i do betoniarni

Wtorek 10.01 g. 13.15 Sędzinko 13 do 34 oraz ul. Sportowa Piłkarska i Spokojna

Środa 11.01  14.15  Szkolna 7 Czereśniowa, Wiśniowa

Czwartek 12.01 g. 13.30, Szkolna  2 – 12 i Polna

Piątek 13.01 g. 14.00 Szkolna 40 do końca

Sobota 9.00 Topolowa,  Leśna, Klonowa i Bzowa

Poniedziałek 16. 01. Godz 13.00 ul. Bukowska